35 HANELİK MAHALLE DEVLETTEN İÇME SUYU BEKLİYOR

07 Ocak 2018 Pazar, 21:11

Ordu’nun Kırlı Selavat Mahallesi yol,ve su, bekliyor. Müzeyyen Aydın 38 yıldır evlerimizde su akmasını bekliyoruz. Aydın Paslı varinden su alarak Çamaşır yıkıyoruz,Kent merkezine yaklaşık 25 kilometre uzaklıktaki Kırlı selavat mahalleside Yaklaşık 35 hanesi olan köyün yol, ve su konusunda 38 yıldan bu yana özellikle yol ve su konusunda hiçbir çalışma yok. İçme suyu verilmesini ve mahallelerine yol yapılmasını istiyor.

35 HANELİK MAHALLE DEVLETTEN İÇME SUYU BEKLİYOR
35 hanelik bölgenin içme suyu şebekesinin ve olmadığını belirten Müzeyyen Aydın içme sularını kendi imkanlarıyla Köy meydanına çeşmeden temin ettiklerini söyleyen.

Müzeyyen Aydın “Biz köyümüzü ve yaşadığımız yeri seviyoruz.Bizim 35 hanelik bölgemize ne içme suyu veriliyor ne de yollarımız yapılıyor. Ama biz 2047’lerin imkanlarıyla yaşayan bir köyümüz olmasını istemiyoruz. Yıl, 2018 ve biz içme suyu talep ediyoruz.

Biz bu taleplerde bulunmaya dahi utanıyoruz. Yetkililerin buraya içme suyu şebekesi yapılmasını istiyoruz.”Devletimiz sesimizi duyar, en kısa zamanda’da Kırlı selavat mahallemize inşaallah suyuyumuza kavuşuruz”dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika