Akkuşlu Muhtarlar Balkanlıoğlu’nu Ziyaret Etti

14 Aralık 2016 Çarşamba, 12:42

Akkuş ilçesine bağlı mahalle muhtarları, Vali İrfan Balkanlıoğlu’na nezaket ziyaretinde bulundu.22 mahalle muhtarından oluşan heyeti Valilik Toplantı Salonunda ağırlayan Vali Balkanlıoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, muhtarlarla bir süre sohbet etti.

thumbnail_su3b7699Muhtarların sorunlarını da dinleyen Vali Balkanlıoğlu, ”Muhtarlarımız bizim için çok çok değerlidir. Kapımız 24 saat her zaman sizlere açıktır. Biz de sizleri mahallelerinizde ziyaret edeceğiz. Sorunlarınızı ve taleplerinizi yerinde görüp, birlikte çözüm üreteceğiz” diye konuştu.

thumbnail_su3b7695Kendilerine verdiği destekten ve kabulünden dolayı Vali Balkanlıoğlu’na teşekkür eden muhtarlar, ilçelerinin ve mahallelerinin sorunlarını ve taleplerini Vali İrfan Balkanlıoğlu’na ilettiler. Ziyarete gelen muhtarlar adına konuşan Akkuş Muhtarlar Derneği Başkanı Şenol Basmacı, Akkuş ilçesinin ve mahallelerinin sorunları ve ihtiyaçları konusunda Vali İrfan Balkanlıoğlu’na bilgiler vererek, sorunların giderilmesi ve taleplerin karşılanması için yardım ve destek talebinde bulundu.

thumbnail_su3b7706

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika