Akşener’e sarıldığı anları anlattı

10 Haziran 2018 Pazar, 05:08

Ali Yazan ORDU/Çiğdem Çelenk Karakaya ve İYİ Parti İl Teşkilatı ve Yönetimi ile Cumhurbaşkanı Adayı Meral Akşener,  hatıra fotoğrafı çekindi.Karakaya,Ordu mitingimizde Konuşma bittikten sonra Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, Başkanımız Gülyalı İlçesinde İftarını açtı.

Karakaya Hayeldi simdi ise hayellerim gerçek oldu.Bir çok programına katılmıştım ama bir türlü yanına gitmeyi başaramadım. Konuşma sonrası yoğunluktan zorda olsa sıyrılmayı başarıp protokole vardım. O kadar yakın görünce çok duygulandım. Biranda koşup boynuna sarılmak istedim,Cumhurbaşkanımız adayı Meral Akşener, Bana tüm samimiyetiyle sarıldı. ‘Allah seni başımızdan eksik etmesin dedim.’ Zaten sarılınca gözlerim doldu. Bunu yapmak isteyen tüm kardeşlerim adına sarıldım.O yüzden birde fotoğraf ricasında bulundum. Beni kırmadı ve fotoğraf çekildik.”Karakaya, Hayaldi gerçek oldu diyelim. ” Biz gençler olarak eski o zor Türkiye şartlarında yaşamadık ama okuduk, dinledik, izledik.

Var gücümüzle çalışmamız gerektiğine inanıyorum. Değişen dünya düzeninde herkes kendi alanında elinden gelenin fazlasını yapmalı.” Karakaya,Rabbim Vatanımızı, Milletimizi her türlü terör, bela ve afetten korusun. Rabbim Cumhurbaşkanı Adayımız Meral Akşener, Başkanımıza hayırlı ve uzun ömürler versin dedi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika