ALTINORDU’DA İYİLİK SOFRASI KURULDU

13 Nisan 2018 Cuma, 13:39

Ali Yazan / Ordu İyi Parti Altınordu İlçe Başkanlığı “İyilerin Sofrasına” adı altında bir kermes etkinliği düzenledi. Yeni Mahalle İsmet Paşa Caddesi üzerinde kurulan sofraya Orduluların ilgisi yoğun oldu.                                         13-14 Nisan tarihleri arasında düzenlenen programda İyi Parti Altınordu ilçe başkanı Şenol Pazar ve parti üyeleri misafirleri ağırladı,             bu etkinlikle 2019 yerel seçimleri adına seçim çalışmaları da güçlendirilmiş oldu.
Kermesin açılışı, partinin kadın kontenjanına verdiği değerin göstergesi olarak kadın üyeler tarafından gerçekleştirildi.                                         Parti il sekreteri Ayla Savaşkan yaptığı açılış konuşmasında, iyilik sofraları ile başlayan hareketin, Genel Başkan Meral Akşener’in Cumhurbaşkanı olmasıyla birlikte bayram sofralarına dönüşeceği vurgusu yapıldı.                                Akşener’i Cumhurbaşkanı olarak görmek istediklerini belirten partililer, “Mesele Türkiye meselesi” diyerek İyi Parti’nin seçimlerde ciddi bir ivme alacağını ifade ettiler.
Kermesin ilk bahşişini de kurdelaya uzatan İyi Parti Altınordu İlçe Başkanı Şenol Pazar, iyilik sofrasının Anadolu sofralarındaki birlik ve beraberlikten ilham aldığını söyledi.                            Parti Çalışmalarına da değinen Pazar, Ordu’daki teşkilat yapılanmalarını tamamladıklarını kaydetti.
“Türkiye iyi şeyleri hak ediyor” diyen İlçe Başkanı Şenol Pazar’ın eşi Gülten Pazar, bu iyilik sofrası hareketinin Ordu’nun her kesimine yayılacağını ve köylerde dahi harmanlara misafir olarak iyilik hareketini anlatacaklarını söyledi.
Kermes, partililerin siyasi çalışmalara ilişkin fikir alışverişleri ve etkinliğe yapılan desteklerle devam etti.                                   

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika