Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakaları 14 Ocak 2018 Pazar günü sona erecek

12 Ocak 2018 Cuma, 19:39

Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakaları Ordu’nun Ünye İlçesinde başladı.11 ilden 22 takımın katıldığı müsabaka sonunda kızlarda ve erkeklerde gruptan çıkan takımlar Türkiye Yarı Finallerine katılacaklar.

Müsabakaların Açılış Seremonisi Ünye İlçe Spor Salonunda yapıldı. Açılışta Ünye Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu “ müsabakalara katılan tüm takımlara başarı dilerim. İnşallah Ünye’mizden güzel hatıralarla ayrılırsınız. organizasyonu ilçemize verdiği için Spor Genel Müdürlüğüne ve İl Müdürlüğümüze teşekkür ederim” dedi.

Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç yaptığı konuşmada “ Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Osman Aşkın Bak’ın himayelerinde Spor Genel Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Voleybol Grup Müsabakalarına hoş geldiniz.
Organizasyonların sayısının artması sporcularımızın başarısının artmasına vesile oluyor. Bu yarışmalar neden yapılıyor, gençlerimiz bizler için bir hazine, antrenörlerimizin elinde bir altın mücevher olarak görüyoruz. Bu organizasyonlarlada antrenörlerimiz sporcuların yeteneklerini ortaya çıkarma imkanı buluyor.
Başarılı olan sporcular milli takımlara kazandırılıyor, hatta Ülkemizi Avrupa, Dünya Şampiyonalarında ve Olimpiyatlarda temsil ediyorlar. Bu organizasyonlar yapılmasa sporcularımızın hünerleri yetenekleri ortaya koyulmamış olur, var olan hazine kaybolup gitmiş olur. Anadolu Yaldız’lar Ligi Anadolu’nun Yıldızlarının Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Oyunlarına katılmalarına bir fırsat olarak görüyorum. Dolayısı İle organizasyona destek olarak herkese teşekkür eder, sporcularımıza başarılar dilerim” dedi.Anadolu Yıldızlar Ligi Grup Müsabakaları 14 Ocak 2018 Pazar günü sona erecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika