Balkanlıoğlu 15 Temmuz’un Manevi Dinamikleri Direnişten Dirilişe isimli Konferansa Katıldı

23 Kasım 2016 Çarşamba, 19:20

Vali İrfan Balkanlıoğlu, “15 Temmuzun Manevi Dinamikleri, Direnişten Dirilişe” isimli konferansa katıldı.Büyükşehir Belediyesi İmam Hatip Lisesi Spor Salonu’nda düzenlenen konferansa Vali İrfan Balkanlıoğlu, Altınordu Ordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş, Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER ) Başkan Yardımcısı Arif Çelenk, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

thumbnail_003

“15 Temmuz’un Manevi Dinamikleri Direnişten Dirilişe” isimli konferansta bir konuşma yapan Vali İrfan Balkanlıoğlu, ”Millete rağmen artık Türkiye’de hiçbir şeyin yapılamayacağı ortaya çıktı. Yeter ki, bizler irademize sahip çıkalım, gücümüzün farkında olalım. Birlik ve beraberliğimizi muhafaza edelim. Şehitlerimize de Allah’tan rahmet diliyorum” diye konuştu.

thumbnail_001-kopyaVali Balkanlıoğlu, öğrencilere çok ders çalışmalarını ve geleceğe iyi hazırlanmaları gerektiğini ifade etti.

thumbnail_004

Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER) Başkan Yardımcısı Arif Çelenk ise konuşmasında, “Birlikte olduktan sonra halkımızın neler yapabileceği gözler önüne serilmiştir. 15 Temmuz gecesi, toplumun her bir katmanıyla destansı bir mücadele verilmiştir. Milletimiz, bütün dünyaya vatanını asla teslim etmeyeceğini göstermiştir” dedi.

thumbnail_005

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika