Balkanlıoğlu Huzurevi Sakinlerini Ziyaret Etti

12 Aralık 2016 Pazartesi, 19:43

Vali İrfan Balkanlıoğlu’nun eşi Esma Balkanlıoğlu, Ahmet Cemal Mağden Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret etti.Huzurevi Müdürü Ümit Bayramiç tarafından karşılanan Esma Balkanlıoğlu, beraberinde Jandarma Komutanı Albay Sedat Sarıkaya’nın eşi Mukadder Sarıkaya ve İl Emniyet Müdürü Suat Çelik’in eşi Yasemin Çelik ile birlikte Ahmet Cemal Mağden Huzurevi’nde kalan yaşlıları ziyaret ederek bir süre sohbet etti.

su3b7619Huzurevinde kalan yaşlılarla yakından ilgilenen Esma Balkanlıoğlu, bir isteklerinin olup olmadığını sordu ve yaptıkları el sanatlarını yakından inceleyerek bilgi aldı.El sanatları içinde özellikle, çivilerin arasından tellerin geçirilmesi ile objelere estetik görününüm kazandırılması işlemi olarak tanımlanan filografi ile çok farklı ve güzel eserler ortaya çıkaran huzurevi sakinlerini de tebrik eden Esma Balkanlıoğlu, ”100’ü erkek, 40’ı kadın olmak üzere toplam 140 kişinin kaldığı Ahmet Cemal Mağden Huzurevimizdeki yaşlılarımızı ziyaret ederek, onlarla vakit geçirmek beni son derece mutlu etti.

su3b7639Onları zaman zaman ziyaret ediyoruz. Hal ve hatırlarını soruyoruz. Gönüllerini alıyoruz. Varsa istek, talep ve şikayetlerini dinliyoruz. Her zaman olduğu gibi yaşlılarımıza sevgi, saygı ve hürmet göstermeliyiz. Bizler de bunu yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

su3b7651

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika