Balkanlıoğlu  İade-i   Ziyaretlerde Bulundu

10 Mart 2017 Cuma, 20:05

Vali İrfan Balkanlıoğlu, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten ile Ordu Defterdarı Kemalettin Işık’a iade-i ziyarette bulundu.İlk ziyaretini Altınordu Kaymakamlığına gerçekleştiren Vali Balkanlıoğlu, burada Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Emine Başar ve Kaymakamlık personeli tarafından karşılandı.

Vali Balkanlıoğlu, Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten’in daha önce Ordu Vali Yardımcısı olarak görev yaptığını hatırlatarak, “Altınordu Kaymakamımız meslekte tecrübeli deneyimli arkadaşlarımızdan birisi. Ordu’da uzun yıllar Vali Yardımcılığı görevi yaptı. Ordu’yu tanıyor, biliyor. Beraber uyumlu bir birliktelik içerisinde çalışmalarımız oldu. Yeni görevinde de başarılı olacağına inanıyorum. Kendisine Altınordu Kaymakamlığı görevinde başarılar diliyorum” diye konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Altınordu Kaymakamı Niyazi Erten, “Mülki idare amiri olarak 4 yılı aşkın süredir Ordu’da görev yapıyorum. Vali Yardımcısı olarak 2,5 yıl Sayın Valimizin maiyetinde görev yaptık. O’nun tecrübe ve deneyimlerinden istifade ettik. Bugün Altınordu Kaymakamlığımızı ziyaret etmesi, bizleri ziyadesiyle onurlandırmıştır. Sayın Valimize ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Vali İrfan Balkanlıoğlu, daha sonra Ordu Defterdarı Kemalettin Işık’a iade-i ziyarette bulundu.Vali Balkanlıoğlu, Ordu Defterdarlığı görevine yeni başlayan ve kısa süre önce kendisini ziyaret eden Defterdar Kemalettin Işık’a iade-i ziyarette bulunduğunu belirterek, kurum çalışmaları ile ilgili bilgi aldı ve Maliye Bakanlığı Personel Daire Başkanı olarak görevli iken Ordu Defterdarlığı görevine atanan Kemalettin Işık’a yeni görevinde başarı dileğinde bulundu.

Ordu Defterdarı Kemalettin Işık, “Nazik ziyaretlerinden dolayı Sayın Valimiz İrfan Balkanlıoğlu’na çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika