Balkanlıoğlu Öğretmenlerimize Değer verdikçe Geleceğimizde Şekillenecektir

23 Kasım 2016 Çarşamba, 19:07

Vali Balkanlıoğlu, ”Öğretmenlerimize Değer verdikçe Geleceğimizde Şekillenecektir”Ordu İl Millî Eğitim Müdürü Şaban Karataş, beraberinde öğretmen ve idarecilerden oluşan heyet, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla Vali İrfan Balkanlıoğlu’nu makamında ziyaret etti.

thumbnail_004Ziyaretten duyduğu memnuniyeti belirten Vali İrfan Balkanlıoğlu, “Değerli öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyorum. Öğretmenlerimiz, çocuklarımıza başta okuma yazma olmak üzere, değerlerimizi de aktarıyor, onlara ruh veriyor, şekil veriyor ve herşey öğretmenlerin elinde şekilleniyor” dedi.

thumbnail_003

Vali Balkanlıoğlu, ”Toplumda iyilik ve kötülük namına ne varsa eğitime dayanıyor. Öğretmenlere değer verdikçe geleceğimizde şekillenecektir” dedi ve eğitimin önemine vurgu yaptı.İl Millî Eğitim Müdürü Şaban Karataş ise yaptığı konuşmada, ”Sayın Valimiz her zaman eğitime yönelik çalışmalarımıza destek veriyor ve düzenlediğimiz etkinliklere de katılarak bizleri onure ediyor.

001Eğitim camiamız adına bizleri kabulünüzden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz” diyerek, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla yapılacak kutlama programı hakkında bilgiler verdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika