Baraj Kıyısı Fotoğraf Çekim Merkezi Oldu

04 Ağustos 2018 Cumartesi, 17:15

ALİ YAZAN MESUDİYE /ORDU / Özel Haber Ordu’nun Mesudiye ilçesinde bugüne kadar 500 milyon lira harcanarak inşa edilen Topçam Barajı ve Gölü muhteşem görüntüsü ile dikkat çekiyor.

Bedia Sultan Çabuk, Baraj Gölü kıyısı, baharın gelişiyle ortaya çıkan güzel manzarası nedeniyle, bir fotoğraf çekim merkezi oldu.Bedia Sultan Çabuk, Topçam’a piknik ve gezi amaçlı gidenlerin sayısında da her geçen gün artış gözleniyor. Topçam’a ulaşan ve ‘Karadeniz-Akdeniz Yolu’nun Ordu ili etabı olan Dereyolu’nun stabilize yol olarak açılmasıyla hafta sonu gezilerini yayla ziyareti yaparak muhteşem görüntüsü önünde fotoğraf çektirmeden geri dönmüyor.

Doğal mekanların fotoğraf çekimi için alternatif mekanlar olduğunu söyleyen Bedia Sultan Çabuk, Topçam Barajı ve Gölü genelde gölümüz bizlere fotoğraf çekimleri için doğal ve harika bir imkan sağlıyor.

Bu çevrede başka doğal bir göl olmadığı için genellikle yakın çevremizdeki il ve ilçelerden de Ordu , Mesudiye , Gölköy , Gürgentepe, gibi düğün fotoğrafı çektirmek için gelen gelin ve damatlarımız var” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika