BAŞARILI JUDOCULAR ÖDÜLÜ HAK EDİYOR

08 Kasım 2017 Çarşamba, 09:55

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Minikler Türkiye Judo Şampiyonasında dereceye giren sporcuları başarılarından dolayı ödüllendirdi

İl Müdürü Genç; 14-16 Eylül 2017 tarihleri arasında Karaman ilinde yapılan Minikler Türkiye Judo Şampiyonasında;  60 kg’da Türkiye 1. olan Kadir GÜMELE, 46 kg’da Türkiye 2. olan Resul YALNIZ, 57 kg’da Türkiye 3. olan İlayda PARLAK’ı  makamında kabul ederek başarılardan dolayı ödüllendirdi.

Sporcularımızdan farklı branşlar da başarılar gelmeye devam ediyor diyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç” Ulusal ve Uluslararası müsabakalarda dereceye giren sporcularımızın sayılarının artması bizleri çok mutlu etmektedir. Bu başarıda emeği olan Sporcularımızı ve Antrenörlerimizi kutluyorum.

Ülkemizin geleceği olan gençlerimizin daha büyük başarılar elde etmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada her türlü imkanı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Sporcularla sohbet ederek derslerini soran il müdürü GENÇ, antrenörleriyle birlikte daha başarılı olmaları için istişare eden GENÇ, sporculara ve antrenörlere başarılarının devamını diledi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika