Belediye Başkanı Tekintaş Güllü Ve Adem’in Nikahını Kıydı

25 Eylül 2018 Salı, 01:37

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Engin Tekintaş çiflerin nikâhını kıydığı bir çifte altın gibi öğütlerde bulundu. Başkan Tekintaş, Güllü Güney, ve Adem kurucu, çiftinin mutluluğuna ortak olurken oldukça keyifli dakikalar yaşandı.

Bol öğütlü ve esprili kıyılan nikahta gelin hanımın damadın ayağına basma merasimi konukları güldürdü. Başkan Tekintaş “Evliliğinizi evlilik kütüğüne işlemiş bulunuyoruz. Artık tarife gerek kalmadı. Sevgili Güllü, sevgili Adem’in ayağına bastı.

Birbirinize üstünlük sağlamak için değil, birbirinizle fedakârlıkla hayatı paylaşmak için evlilik müessesesinin güzel olduğunu hiç unutmayın.

Birbirinizin ayağına basabilirsiniz ama damarına sakın ola ki basmayın” nasihati hoş dakikalar yaşattı.

Başkan Tekintaş, nasihatleri da nikâh törenine ayrı bir anlam kattı: Tekintaş, genç çifte şu öğütlerde bulundu.

“Hayat bir imtihan dünyası, güzellikleri var zorlukları var. Zorluklarını birlikte paylaşarak, fedakârlıklarınızla azaltın.

Güzellikleri de birlikte paylaşarak çoğaltmaya çalışın. Güçlü devlet, güçlü millet genç nesille mümkün oluyor.

Her evliliğin genç nesle çok önemli katkı sağlaması benim en büyük duam ve temennim. Siz de inşallah güçlü devlet, güçlü millete genç nesil için gerekli desteği vereceksiniz. Başkan Tekintaş, evlilik cüzdanını da gelin hanıma takdim etti.

 

Başkan Tekintaş,yoğun programları arasında fırsat buldukça genç çiftlerin nikâhını kıyarak mutluluklarına ortak oluyoruz dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika