Bizim Çiftlik Oyunu Oynayın

02 Nisan 2017 Pazar, 22:34

Çiftlik oyunlarını sever misin? Çiftlik işlerini sanal alemde yaşamak hoşuna gider mi? Çiftliğini geliştirmek için ürünler üretip onları satarak daha büyük çiftliğe sahip olmak ister misin? Bu sorulara vereceğiniz cevap evet ise sizlere muhteşem bir platform ile tanıştırmak istiyoruz. Bu çalışmamızın ismi Çiftlik Oyunu sitesidir. Bu sitede neler mi var?
Çiftlik oyunu sitesinde elbette çiftlik oyunlarının yanı sıra çiftlik içerisinde yaşayan hayvanlar veya kullanılan araçlarla ilgili oyunlar olacaktır. Bu oyunları bir bütün olarak barındıran Bizim Çiftlik isimli oyunu tanıtmadan geçemeyeceğiz. Bizim Çiftlik Oyunu sayfası üzerinden oynayabileceğiniz bu çiftlik oyunu ile büyük bir çiftliğe sahip olduğunuz varsayımından hareket edeceğiz.

Önce tarımsal ürünleri toprağa ekecek, onların bakımı, sulanması, çapalanması gibi tüm işlemleri gerçekleştireceğiz. Akabinde ürünleri hasat zamanı biçip satarak kazanç elde etmeye çalışacağız. Kazandığınız paraları elbette çiftliğinize farklı bitkiler dikmek veya çiftliğinizi büyütmek gayesiyle kullanacaksınız. İsterseniz bu işlerinizi açtığınız üyelik üzerinden sonradan da devam ettirme lüksüne sahipsiniz. Çiftliğiniz büyüdükçe ektiğiniz biçtiğiniz ürün sayısı elbette çoğalacaktır. Yine hayvanların beslenmesi, bakımı ve ürünlerinin elde edilmesi de oyunun bir diğer yönünü oluşturmaktadır.

Bizim çiftlik gibi oyunların en vazgeçilmez aracı elbette traktörler olmaktadır. Ürünlerin pazarlara taşınması için kullanılan traktörler aynı zamanda tarla işlerinin görülmesinde çiftçilerin en büyük yardımcısı konumundadır. Aynı platform üzerinde traktör oyunları da oynayabileceksiniz. Traktör oyunları kategorisi altında onlarca traktör oyunu oynayabileceğinizi biliyor musunuz? Ürünleri traktörün römorkuna yükleyip pazar yerine ulaştırmaya çalışacağınız bu oyunları eminiz çok seveceksiniz. Traktör sürmek isteyen çocukların ihtiyacına cevap verecek irili ufaklı birçok traktör oyununu bu kategori altında bulabileceksiniz.

Hem traktör ve hem de Bizim Çiftlik gibi birçok çiftlik oyununu ÇiftlikOyunu.com.tr adresinde bulabileceksiniz. Sanal alemde bir çiftliğim olsun ve orada ürün yetiştirip onları satarak kendi dünyamı oluşturayım derseniz Çiftlik Oyunu sitesi sizleri ziyadesiyle memnun edecektir. Çiftlik Oyunu sitesinde hepinize iyi eğlenceler dileriz.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir