Böyle düğün hediyesi görülmedi 

07 Ekim 2017 Cumartesi, 22:41

ALİ YAZAN  ÖZEL HABER GÖLKÖY Gölköy Çetilli Köyü Muhtarı Celal Çelik Biricik Kızı Selda Çelik’i Evlendirdi. Gölköy Çetilli Köyü’nde Yaşayan Turgay Yazan ve Selda Çelik Gölköy Düğün Salonunda muhteşem düğün töreni ile dünya evine girdi.

Düğünde, Takı sonunda damatın arkadaşları damada bir çocuk emzigi , ve bulaşık, önlüğü takarak, arkadaşlarının damada hediyesi hem gelini hem davetlileri şaşırttı.

Düğünde, sevenleriye buluşarak Karedeniz yörelerin bir birinden güzel oyanları sergilendi. Yapılan Düğün törenine Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert Çok sayıda iş adamları muhtarlar ve kalabalık bir davetli grubu katıldı.Gölköy Çetilli Köyü’nde yaşayan Turgay Yazan (27), Gölköy Çetilli Köyü’nde yaşayan Selda Çelik(27) çiftini davetliler de yalnız bırakmadı.

Sahneyi dolduran davetliler gelin ve damat ile karşılıklı oynayarak gecenin tadını çıkardılar. Beyaz gelinlikle piste oynayan Selda Çelik ve Turgay Yazan Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren düğünde gelin, damat ve davetliler doyasıya eğlendi.” Çiftin düğünü sorunsuz şekilde sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika