Bülbül Ailesinden Sofuoğluna Gelin Geldi

28 Ağustos 2018 Salı, 23:32

Ali Yazan Gölköy Ordu/Ordu’nun Gölköy’de yeni evlenen bir çiftin düğünü ilginç görüntülere sahne oldu.”Serkan Sofuoğlu, ile nişanlısı Öznur Bülbül, düğünlerinin unutulmaz olması için ilginç bir organizasyon düzenledi.

“Gölköy Belediye Düğün Salonun’da hafta içi gerçekleşen Düğüne iki akrabanın yakınları katılarak yanlız bırakmayan davetliler gelin ve damatı zevkli dakikalar geçirtti.

“Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert’te düğüne gelerek takısını takarak İki Çift’e bir ömür boyu mutluluklar dileyerek düğünden ayrıldı.”Ordu’nun Gölköy Kale Mahallesinde yaşayan Serkan Sofuoğlu, (26), Gölköy İlçesi’nde yaşayan Öznur Bülbül,(20) ile tanışarak birbirlerine aşık oldular.

“Gençler hayatlarını birleştirip evlenmeye karar verdi. “Çiftin aileleri de razı olunca önce nişan yapıldı ardından düğün günleri kesilip hafta İçi Gölköy Belediye düğün salonunda düğün kuruldu.

“Serkan Sofuoğlu, ve Öznur Bülbül, çifti düğün gecesi piste çıkarak keyifle oynamaya başladı. “Davetlilerde yuva kuran çiftleri bu mutlu gecelerinde yalnız bırakmamak adına piste onlara eşlik etti.

“Beyaz gelinlikle piste oynayan Öznur Bülbül,ve Serkan Sofuoğlu,”Gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam eden düğünde davetliler de düğün bitene kadar gönüllerince eğlendi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika