Çetillispor Futbolcuların Hayali Gerçek Oldu

06 Mart 2018 Salı, 09:39

Gölköy Derneği tarafından geliri 3 kanser hastasına verilmek üzere düzenlenen futbol turnuvasını Çetillispor kazandı. Gölköy Derneği tarafından enerji hattında çalışırken hayatını kaybedenler için düzenlenen futbol turnuvası tamamlandı. Enerji Sektöründe Hayatlarını Kaybeden Meslek Şehitleri Futbol Turnuvası adı altında düzenlenen turnuvanın final karşılamasında Çetillispor ile Ahmetlispor karşılaştı.

Büyük bir heyecana sahne olan final maçını Çetillisopr 5-2 kazandı. Geliri kanser hastası olan 4, 14 ve 18 yaşındaki 3 hastaya verilecek olan turnuvaya 13 mahalle takımı katılırken 50 kadar da firma sponsor oldu.

Turnuva geleneksel olacak.Çetillispor’un 7 futbolcusu Eren Çağlayan , Benhur Yazan, Tayfun Çağlayan, Bertan Güney,Telat Akkoyun,Evren Çağlayan Resul Güney, ve Evren Çağlayan’ın tek hedefi var.Evren Çağlayan,Öncelikle şampiyonlukta emeği geçen Çetillispor Başkanı Şükrü Topuz’a Teknik Direktör Bayram Yazan’a Saygılarımı iletiyorum.

Ve bütün takım arkadaşlarımla gurur duyduğumu söylemek istiyorum, paranın değil hırsın ve azmin kazandığı bu şampiyonada gücümüzü gösterdik. Biz çetillispor, olarak her turnuvada şampiyonluğu hedefleyen bir takımız inandık ve başardık.Çetillispor bizim evimiz” diyen genç futbolcu, “Biz mesleğimizi burada öğrendik.Çetillispor Takım’da oynamak hayaldi, gerçek oldu.

Hedefimiz Çetillispor’a kalıcı olmak” dedi.

Benhur, Tayfun,Resul ve Telat tecrübeli
Genç yetenekli Çetillispor Takım ile birlikte çalışmanın heyecanını yaşıyor. Telat Akkoyun,ile Bertan Güney, diğerlerine nazaran biraz daha sakin. Çünkü Çetillispor Takım ile ilk kampları değil. Benhur Yazan , Tayfun Çağlayan,Eren Çağlayan,ve Evren Çağlaya’ın ise yüreği pır pır atıyor.

Daha önce hayalini kurdukları Çetillispor ve Ahmetlispor Takımı ile iki kez Olinpiyat 52 Halı saha katılıp, hayalleri gerçeğe dönüştürmenin heyecanını yaşıyorlar.Çetillispor’un geleceği olan bu 7 yetenekli futbolcuyla Biz sorduk, onlar yanıtladı. Sonuçta ortaya keyifli bir röportaj çıktı.

Altınordu Olimpiyat 52 Halı saha , taraftarın önünde atacağı ilk golün hayalini kurduğunu aktaran genç futbolcu, “Fazla seyirci olmamasına rağmen inanılmaz bir duyguydu.

O duygu anlatılmaz, yaşanır. Tıklım tıklım olan tribünler önünde gol atmayı düşünmek bile heyecan verici” dedi.Eren Çağlayan “Benim mevkiimin en iyi oyuncusu Benhur ” diyen Tayfun, ” Telat bana göre dünyanın en iyi futbolcusu. Yeteneklerim Tanju’ya benziyor ama fiziğim benzemiyor.

Bu yüzden kendimi geliştirmek için çok çalışıyorum. Takım Çalışma dönemi bizim için fırsat. Genç futbolcular olarak bunu iyi değerlendirmeliyiz” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika