CHP Ordu Milletvekili adayı Torun’dan Esnaf Ziyareti

03 Haziran 2018 Pazar, 18:14

Ali Yazan Ordu/CHP Ordu 1. sıra Milletvekili adayı Seyit Torun, seçim çalışmaları çerçevesinde esnaf ziyaretinde bulundu.24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan

27. Dönem Milletvekilliği Erken Genel, Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına ara vermeden de 24 Haziran’da gerçekleştirilecek olan 27. Dönem Milletvekilliği Erken Genel Seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına ara vermeden devam eden CHP Ordu Milletvekili Adayı Seyit Torun, ziyaret programları çerçevesinde AltınOrdu Esnaf ve sokakta yürüyen Vatandaşla zaman zaman sohbet etti.

Torun,gerçekleştirilen ziyaretten memnun olduğunu belirtti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce yaptıkları konuşmalarda esnafımızın sıkıntılarını dile getiriyor. Ordu’da yaşadığı sıkıntıları CHP iktidarında çözmeyi umut ediyoruz.

İnşallah 24 Haziran seçimleri Ordu’muza, Türkiye’miz ve Milletimiz için hayırlara vesile olur. Biz Millet İçin Geliyoruz, Hizmet İçin Geliyoruz, Sorunları Çözmek İçin Geliyoruz. Her zaman esnafımızın yanındayız. Diyerek sözlerini tamamladı.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika