DÜĞÜNDE KUZENİ’NE DOĞUM GÜNÜ SÜPRİZİ 

02 Eylül 2018 Pazar, 23:06

Ali Yazan Gölköy Ordu/Elif Çiçek, ile Tolga Top, görkemli bir düğün töreniyle hayatlarını birleştirdi.İlçe düğünü renkli görüntülere sahne oldu.

bir yıl önce tanışan ve 1 yıl nişanlı kalan Elif- Çiçek ile Tolga Top, çifti, gerçekleşen düğün töreninde  sevenleriyle bir araya geldi.

“Gölköy Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleşen düğün töreninde Elif- Çiçek ile Tolga Top, düzenlenen düğün töreni ile dünya evine girdi.İki çiftin, ailesi, dostları ve arkadaşları yalnız bırakmadı.

“Gölköy Belediye Düğün Salonun’da hafta sonu gerçekleşen Düğün düğün töreninde iki Elif- Çiçek ile Tolga Top, çiftinin, ailesi, dostları ve arkadaşları akrabanın yakınları ve

Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemel Mert’te katılarak çiflere takısını takarak bir ömür boyu mutluluklar dilerim diyerek çifleri tebrik ederek  solondan ayrıldı.

Yanlız bırakmayan davetliler gelin ve damatla karadeniz yöre oyunlarıyla ve dans ederek damat ve geline yanlız bırakmayan arkadaşları doyasıya eylendiler.

HAYATIMIN EN ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ
“Ordu’nun Gölköy ilçesinde yaşayan Berat Akarsu, 19’cu doğum gününü süprizi yapan arkadaşları pasta keserek kutladı.

19 yaşına giren Berat Akarsu, arkadaşları unutulmaz bir doğum günü sürprizi hazırladı.

Tolga Top’un Kuzeni olan Berat Akarsu,”en anlamlı doğum günü, Hazırlayan Tolga Top, Düğününde Kuzeni Berat Akarsu’ya mumlarla sürpriz bir doğum günü partisi hazırladılar.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika