Erdoğan’ın yakın koruması aday adayı oldu

27 Nisan 2018 Cuma, 18:42

Ali Yazan Ordu  AK Parti aday adayı Yavuz Kurt, “Bu şehirde hiç kimsenin hiçbir makamın bu şehrin insanını kırmasına, rencide etmesine, küstürmesine izin vermeyeceğim. Sayın cumhurbaşkanımıza Ordu halkının duyduğu sevgiyi kimse yok ettiremez, aza indirmeye çalışamaz.” dedi.

AK Parti il binasında basın açıklamasının yasak olduğu gerekçesiyle bina içinde açıklama yapılmasına izin verilmeyince bina girişinde açıklama yapan Yavuz Kurt, Ordu halkını saygıyla selamladığın ifade ederek “Süslü uyduruk kelimelerle konuşmak istemiyorum. Beni, benimle beraber olanları 4 yıldır hiç susmadan bu şehir için verdiğimiz mücadeleyi bilen biliyor. Bilmeyenler de öğrenecek. Ben bu şehrin evladıyım. Sayın devlet başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’dan başka kimsenin adamı olmadım. Olmam da mümkün değildir. 11 yıl reisin yanında, dibinde durarak millet için siyaset nasıl yapılır yaşayarak görerek öğrendim. Bu davanın lideri bana bu şehrin sesi olmayı uygun görürse bu şehrin sesi temsilcisi olurum. Şayet uygun görmezse de davama hizmet etmeye devam ederim. Bizim kitabımızda küskünlük yok.” dedi.

 

 

Hiç kimse Erdoğan sevgisini aza indiremez

“Bu millet siyasette kimi isterse onu getirir kimi isterse onu götürür.” diyen Kurt, “Bu şehrin sorunlarını bu şehrin insanlarının neden ve niçin küstürüldüğünü en ince ayrıntısına kadar biliyorum. Sorunları bitirmek sorun çıkaranlarla baş etmek için gücümde var yüreğim de. Bu şehirde hiç kimsenin hiçbir makamın bu şehrin insanını kırmasına, rencide etmesine, küstürmesine izin vermeyeceğim.

Sayın cumhurbaşkanımıza Ordu halkının duyduğu sevgiyi kimse yok ettiremez, aza indirmeye çalışamaz. Ben bilinen milletvekillerinin aksine bu şehir için susmayan ses olacağım. Davanın lideri Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dan başka kimsenin adamı değilim. Bu şehir doğup büyüdüğümüz şehir. Her şeyin en güzelini hak ediyor.” şeklinde konuştu.

Terörle nasıl mücadele edilir biliyorum

Kendisinin bu şehrin insanında karşılığı olan biri olduğunu ifade eden Kurt, “Ben bu şehirde terör örgütü FETO’nun uşaklığını yapanların, onlarla dost olanların düşmanıyım.
Bu şehirde FETO firarisi ortakları olanların millete hizmet yolunda başarılı olacağına inanmıyorum. FETO terör örgütüyle kol kola olup bu gün davamızın adamı kılığına girenleri bu davadan temizlemek için adayım. Ben eski bir özel harekatçıyım. Terör örgütleriyle nasıl mücadele edilir nasıl yok edilir çok iyi biliyorum. Bu şehrin insaninin yüzü gülsün mutlu olsun ayrıştırılmasın hak ettiği değeri alsın diye adayım. Bu şehirdeki bütün sivil toplum kuruluşların hepsine ayni değer verilsin ayrıcalıklı dernekler açtırılıp sonra hesap vermeden kapattırılıp kaçmasın diye adayım. Bu şehrin insani kavga istemiyor ilgi istiyor. Bu şehrin insani yok edilen Ordusporu da geri istiyor.” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika