Genç adaydan paraşüt atlayışı

05 Haziran 2018 Salı, 20:38

İYİ Parti 27. dönem Ordu milletvekili adayı Barış Candan, Boztepe’den yamaç paraşütü ile atlayış yaptı. Candan, bir süre önce yasaklanan fakat daha sonra tekrar yapılmasına izin verilen yamaç paraşütünü sevdirmek ve Ordululara cesaret vermek adına atlayış gerçekleştirdiğini belirtti.

İyi Parti’nin En genç Adayı Barış Candan yamaç paraşütünü desteklemek için atlayış yaptı. Candan; “Uçuşların sürdürülmesi için yamaç paraşütü yapan sporcularımıza ve yamaç paraşütü yapmak isteyen yerli ve yabancı turistlerimizi desteklemek, ayrıca Ordu’da yaşayan vatandaşlarımıza bu sporu sevdirmek ve onlara cesaret vermek adına Ordu’nun şehir terası olan Boztepe’den yamaç paraşütü ile atlayış gerçekleştirdik. Yaşadığımız bu şehri gökyüzünde kuş bakışı görmek beni fazlasıyla heyecanlandırdı. Ordu turizminde önemli bir yeri olan ve şehri farklı bir boyutta görmeyi sağlayan yamaç paraşütünü Ordu’yu seven herkesin yapmasını tavsiye ediyorum.” dedi.


Geçtiğimiz aylarda Boztepe’de yamaç paraşütü parkur alanında yamaç paraşütü faaliyetleri, Türkiye’de deniz üzerine ilk kurulan Ordu-Giresun Havalimanı’ndaki uçak trafiğinde artış ve uçakların alçalma hattında kalması nedeniyle durdurulmuş, yapılan girişimler sonucu tekrar paraşüt faaliyetleri hizmete açılmıştı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika