Gençlik Hizmetleri Ve Spor İl Müdürü Genç’den Gölköy Belediye Başkanı Mert’e Ziyaret

25 Eylül 2018 Salı, 15:33

Ali Yazan Gölköy Ordu/Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç, Gölköy İlçe  Belediye Başkanı Ali Kemal Mert’i makamında ziyaret etti.Ordu Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ise konuşmasında, “Başkanımız bizleri her İlimize gelmesinde ziyaret etti, bizde hem kendisine iade-i ziyaret yapmak hem de ilçedeki spor yatırımları ve sportif faaliyetlerle ilgili bilgi almak amacıyla buraya geldik dedi.

Ziyarette güncel konular konuşulurken, Gölköy Beldesi’nde spor hakkında yapılan projeler değerlendirildi. Ziyaretin ardından kısa bir açıklama yapan Gölköy Belde Belediye Başkanı Ali Kemal Mert, ise Bizler Gölköy Belediyesi olarak gençlerimize oldukça önem veriyoruz. Hep diyoruz Gölköylü gençler şanslı. Spor hakkında, gençlerimizi çocuklarımızı spora kazandırmak hakkında istişarelerde bulunduk. Projelerimizi konuştuk. İl müdürümüz bizleri ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Gölköy Belediye Başkan Yardımcısı Murat Emre Ömerustaoğlu, ise konuşmasında, Gölköy’ de Cumhuriyet Koşusunun İlçe için bir gelenek haline geldiğini söyledi. Bu önemli organizasyonun Cumhuriyet kutlamalarına anlam kattığını ve artık vatandaşlar tarafından her yıl beklenilir hale geldiğini ifade eden Ömerustaoğlu, “Gölköy Belediyesi olarak Cumhuriyet Koşusuna büyük önem veriyoruz. Bu organizasyonda hem Cumhuriyetimizin kuruluşunu kutluyoruz, hem de birlik ve beraberliğimizi gösteriyoruz. Bu yıl da bu organizasyonumuzu proje ortaklarımızla en iyi şekilde gerçekleştireceğiz” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika