GENÇ’TEN İLÇE ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

14 Şubat 2019 Perşembe, 19:41

Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç Ünye ilçemizdeki spor tesisleri ve Kyk Yurtlarını ziyaret etti. Çalışmaları yerinde inceleyen İl Müdürü Genç ; Ünye yurt müdürü Atika Birol ‘ dan yurt işleyişi ve yurtlarda ikamet eden gençlerin talep ve sorunları ile ilgili bilgi aldı.

Ünye ilçemizde Spor İlçe Müdürü Aydın Kuyumcu ile Ünye Gençlik Merkezi, ilçe stadyumunu, spor salonunu, okçuluk antrenman salonunu, Cevizdere spor tesisleri, İMKB

Fen Lisesi ve Yusuf Bahri Anadolu İmam Hatip lisesini ziyaret eden İl Müdürü Genç yapılan sportif faaliyetleri yerinde inceleyerek antrenör ve sporcularla spor faaliyetlerinin daha verimli olması için istişarelerinde bulundu.

İl Müdürü Genç, “gençlere başarının kolay olmadığını çok zor olduğunu ve başarılı olmak için iyi değil en iyi olmak gerektiğini vurguladı. Yapılan branş ne olursa olsun devamlılık olduğu sürece başarı kişiyi takip edecektir.

Spor bir hayat felsefesi, yaşam tarzı olmasını istiyoruz. Spor yapmayan gencin kalmamasını, herkesin en az bir spor branşında spor yapmasını hedefliyoruz.

Bu yolda bize destek olan başta Gençlik ve Spor Bakanımız sayın Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na, Valimiz sayın Seddar Yavuz’ a, teşekkür ederim.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika