GENÇ’TEN ZİYARETLER DEVAM EDİYOR

19 Temmuz 2018 Perşembe, 14:10

Son zamanlarda ilçe ziyaretlerini artıran ve devam eden çalışmaları yerinde inceleyerek, ilçe spor salonlarında antrenman yapan sporcularla bir araya gelen Ordu Gençlik ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ziyaretlerine devam etti.

Son iki günde 6 ilçeyi gezerek çalışmaları bizzat takip eden Spor İl Müdürü Mustafa Genç’in ilk durağı Atatürk Spor Salonu oldu.

İlçede faaliyette bulunan beş takıma ev sahipliği yapan Atatürk Spor Salonu Gençlik ve Spor Bakanlığının destekleriyle baştan aşağıya yenileniyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Genç, Spor İlçe Müdürü Ahmet Boztepe’den son çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra salonda basketbol kursu gören sporcuları ziyaret eden Spor İl Müdürü Mustafa Genç, sporcularla bir araya gelerek onların istek ve taleplerini dinledi.

Genç’in bir sonraki durağı ise Fatsa oldu. Burada Fatsa Gençlik Merkezini ziyaret eden Genç, Fatsa Gençlik Merkezinin çalışmaları hakkında Gençlik Merkezi Müdürü Beraat Şahin’den bilgiler aldı.Son olarak Korgan ve Kumru ilçelerindeki spor salonlarını ziyaret eden Genç ilçe müdürlerinden spor salonlarının durumu hakkında bilgi aldı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika