GÖLKÖY, İYİ PARTİ’YE GÖNLÜNÜ AÇTI

06 Şubat 2018 Salı, 13:31

ALİ YAZAN GÖLKÖY /İyi Parti 1. Olağan İlçe kongresi bugün (6 Şubat 2018 salı) saat 10.00 ‘da İlçe binasında yapılan kongre, saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başladı, daha sonra İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in mesajı okundu.Tek aday olan ve tüm delegelerin oyunu alan İyi Parti Kurucu İlçe Başkanı Ünal Yılmaz, ilçe başkanlığına seçildi.divan kurulunun teşekkülüyle devam etti. Kongrede konuşma yapan İl Başkanı Tevfik Karabulut , “Partimizin seçimlere girmesini engelleyebilecek yasal hiçbir boşluk kalmasın istediğimiz için bu kongreleri gerçekleştiriyoruz. Genel Merkezimizdeki Teknik kadromuz, önümüze konulabilecek hukuki bir sorun yaşamamamız için çalışmalar yapıyor. Bizde kongre sürecimizi başlattık ve kısa sürede tüm ilçe ve il kongremizi de yaparak süreci sağlıklı bir şekilde tamamlamayı hedefliyoruz.

 

İyi Parti’nin Gölköy’de kısa zaman içinde teşkilatlarını oluşturmasında en büyük etkenin demokrasi sevdalısı Gölköylerin samimi yaklaşımı olduğuna vurgu yapan İyi Parti Ordu İl Başkanı Tevfik Karabulut , “Gölköy İyi Parti’ye gönlünü açtı, köyleri, İlçeleriyle Gölköy halkı İyi Parti’yi sahiplenmiştir.

Bu sahiplenme duygusu bize büyük heyecan katmıştır. Gençlerimiz, kadınlarımız, orta yaş grupları ve hayır dualarını bizlerden esirgemeyen elleri öpülesi yaşlılarımızdan Allah razı olsun. İyi Parti olarak; bölgemizde hiç kimseyi ötekileştirmemeye özen göstermekteyiz. İnsanlarımızın siyasette gülen ve sıcak yüzlere ne kadar çok gereksinim duyduğunu süreçte yaptığımız saha çalışmaları ile gördük. İyi Parti, Türkiye’de siyasete sevgi dilini kazandırmıştır. Yurdumuzun tüm bölgelerinde olduğu gibi Gölköy genelinde de Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener’e halkımız büyük teveccüh göstermektedir.”dedi.

Ünal Yılmaz başkanlığında oluşan yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor
Taner Arslan ,Cumhur Osmanoğlu, Birol Özlü ,Necmettin Yücesoy ,Muammer Aydın Murat ,Dursun Erkoç , Yaşar Günay, Aziz Akciğer ,Yaşar Tuğran, Abdullah Usta, Ziya Pamuk Nevzat Gökcan Çelenk, Mehmet Akkırık, Ahmet Zaimoğlu, Metin Somuncu, Meral Arslan, Müşerref Çelenk ,Büşra Özdemir, Döndü Kebelek ,Sinan Özdemir, Abdurrahman Ömerustaoğlu, Adil Top

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika