GÖLKÖY’DE ÇALIŞAN MESLEK ŞEHİTLER ADINA PROĞRAM DÜZENLENDİ

10 Kasım 2018 Cumartesi, 21:17

İstanbul Ordu Gölköy Dernekler Federasyonu (GÖLDEF) birincisi düzenlediği çalışan meslek şehitleri için anma programı Gölköy’de çalışan meslek şehitler için bir proğram düzenledi.Ordulu, GÖLDEF’in organize ettiği birincisini düzenlediği çalışan meslek şehitleri ve aileleri ile yakınlarıyla anma programında bir araya geldi.Gölköy Düğün salonunda gerçekleşen duygu yüklü proğramda, güzel Kur’an-ı Kerim tilavetiyle başladı.

Gölköy Dernekler Federasyonu GÖLDEF’le beraber On Sekiz Gölköy mahallesi Dernek Başkanlarıyla birlik beraberlik düzenlemiş olduğu yemekli Proğramda bir konuşma yapan (GÖLDEF) Başkanı Necati Özdemir, düzenlenen programda yaptığı konuşmada, çalışan meslek şehitlerimiz ve tüm şehitlere ve şehit yakınlarına başsağlığı dileyerek.

” Özdemir Bugün burada hep beraber Gölköy’lü vatandaşlarımıza ikram faaliyetlerimizi gerçekleştiriyoruz. Bu hayır amaçlı etkinliğimizi öncelikle tüm ölmüşlerimizin, şehitlerimizin ruhuna atfediyoruz. Misafirlerimizden de rica ediyoruz; vefat edenlerimiz ve şehitlerimiz adına bir Fatiha okuyun, ruhları şad olsun diyoruz. Ben tüm bu etkinlik kapsamında emeği geçen on sekiz dernek başkanlarımıza  teşekkür ederken, ülkemizin ve dünyanın birlik, beraberlik ve barışına vesile olmasını diliyorum.

Ayrıca böyle güzel bir etkinlik gerçekleştiren  teşkilatımızı da kutluyorum” dedi.Programımıza teşrif eden değerli katılımcılara teşekkür ederim.” Dedi.
Salonda Mevlana Gösterisi İzleyicilerden tam not aldı.


İyi Parti İl Başkanı Çiğdem Çelenk Karakaya,Mahalle Muhtarları ve çok sayıda Çalışan meslek şehit ailesi ve yakınları ve vatandaşlar katıldı.Gölköy Belediye Başkanı Ali Kemal Mert,ise tüm şehitlere başsağlığı dileyerek; “ Bu Proğramı düzenlenmesinde emeği gecelere teşekkür ederim.

Bu proğramda birlik ve beraberliğimiz daim olsun.Tüm çalısan meslek şehitlerimize Allah’tan rahmet mekanları cennet olsun.” Dedi.Gölköy’lü vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği pilav dağıtma etkinliğinde yemek kazanlarının başına geçen,

İstanbul Ordu Gölköy Dernekler Federasyonu (GÖLDEF) Başkanı Necati Özdemir, Dernek yöneticileri ile yemek almak üzere sıraya giren çalışan meslek şehit ailesi ve yakınları ve vatandaşlara pilav kavurma et yemeği ile birlikte ayran ikramlarında bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika