Gölköy’de Oski İşini Takip Etmiyor

03 Ağustos 2018 Cuma, 16:44

Ali Yazan Gölköy /Ordu’nun Gölköy İlçesi Kuşluvan Mahallesi İstanbul Bağcılar Gölköy Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Bilal Güneş, İstanbul’dan Fındık topmamak için Geldiği memleketine Havaların bir haftadır.

Yağmur yağışı Kuşluvan mahallesi Oymak mevkindemevkisinde yaşayan köy sakinleri 2 aydır nereye müracaat ettilerse bir türlü sorunlarına çözüm bulamadıklarını ifade etti.

 


Lağımın yola aktığını ve yolda yürüyebilmek için ayaklarına poşet bağlamak zorunda kaldıklarını anlatan vatandaşlar “Yaklaşık 2 aydır bu lağımlar yola akıyor. Şu ana kadar hem yazılı hem de sözlü olarak bildirmediğimiz yer kalmadı. Ama köyümüze ne gelen var ne giden.  kanalizasyonu’nun yaklaşık 2 aydan beri tıkanmış olduğunu gördük.Sokakta sokağa sızan kanalizasyon suyu tehlike saçmaya devam ediyor.

 

Vatandaşlar kokudan ve etrafa yayılan pis sudan rahatsız yetkililer duyarsız.Yıllardır sokağa sızan suyu ne gören var nede şikayetleri dikkate alan. Gölköy Kuşluvan mahallesi sakinleri Bizleri arayarak ne olursunuz şu rezilliği bir haber yapın diyerek bize ulaştı.Mahalle sakinleri yolumuzdan aşağıya kanalizasyon suyu akıyor etrafa yayılan pis koku tehlike saçıyor fakat sorunumuzla kimse ilgilenmiyor diyerek tekpikerini dile getirdiler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika