GÖLKÖYLÜLER EĞİTİM KÜLTÜR VE YARDIMLAŞMA DERNEĞİ YÖNETİMİNCE ORGANİZE EDİLEN MESLEK SEHİTLERİ 2018 KÖY VE MAHALLELERARASI FUTBOL TURNAVASI BAŞLADI

08 Şubat 2018 Perşembe, 22:01

ALİ YAZAN/ ORDU Gölköy’e bağlı 13 mahalle muhtarlıgının katıldıgı turnuva hakkında bilgi veren Ordu Gölköylüler Eğitim, Kültür ve Yardımlaşma Dernek Başkanı Enver Top, “Kazanan dostluk, kardeşlik ve sevgi olsun” dedi. Turnuvada dostluk ve kardeşliğin kazanacağını belirterek, buradaki ortamın herkes tarafından örnek alınması gerektiğini söyledi. Başkan Top,

“Burada en önemli olan köy ve mahalleler arası birlik, beraberlik centilmenlik, dostluk, sevgi ve saygının ön plana çıkacağı bir Gölköy Birlikteliği oluyor ve turnuva boyuncada olmaya devam edecektir. Bu turnuvanın diğer bir özelliği’de Sponsor gelirlerinin KANSER Hastalarımıza aktarılacak olmasıdır. Birlik ve beraberliğin galip geldiği turnuvada basta.

Yönetim Kuruluma her zaman olduğu gibi Katkı sağlayan İş Adamlarımıza, Saygı değer mahalle Muhtarları’ma, bu anlamlı turnuva için ter döken sporcularımıza, Böyle güzellikleri yaşamamızda sahanın 13. Adamı olan Gölköy halkımıza Çok teşekkür ediyorum.

Yönetim adına herkesten beklentimiz herkesin herkese saygı göstermesi saygı sevgi çerçevesinde el ele finale giderek finalde Gölköy Şöleni oluşturarak Rol,Model, olmaktır. Birlik ve beraberliğin ölümden başka her şeye gücünün yeteceğine biz inandık sizlerinde inanmasıdır. “dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika