“Gündoğdu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Şehirde görev yapan basın mensuplarıyla Altınordu ilçesindeki bir restoranda bir araya geldi”

08 Ocak 2018 Pazartesi, 13:37

Gündoğdu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Şehirde görev yapan basın mensuplarıyla Altınordu ilçesindeki bir restoranda bir araya geldi.Gazetecilerin gününü kutlayan Gündoğdu, basın mensuplarının hem ilin hem de ülkenin meselelerini gündeme getirerek, çözümüne katkı sunduğunu söyledi.

Gündoğdu, basın çalışanlarının işlerini yaptığı sırada yaşadığı problemlerin her geçen gün azaldığını ve AK Parti iktidarı olarak gazetecilerin daha rahat hizmet verebilmesi için ellerinden gelen gayreti göstermeye devam edeceklerini de dile getirdi.Programda Ordu’ya yapılan yatırımlar hakkında bilgi veren Gündoğdu, Ordu’nun son 10 yılda en fazla yatırım alan iller arasında yer aldığını belirtti.

Gündoğdu, bu yatırımlar arasında Ordu Giresun Havalimanının tamamlanarak hizmete sunulduğunu, çevre yolunun yapımının ise sürdüğünü dile getirerek, Ordu Çevre Yolu’nun şu anda ilk etabı bitmek üzere. Bir heyelan oldu ilk etapta, heyelanla ilgili çalışmalar yapılıyor.

İnşallah nisan ayı gibi Ordu’nun çevre yolunun birinci etabı hizmete girecek. İkinci etapla ilgili bir ay önce ihalesi yapıldı, onlar da çalışmalarına başlayacak.

diye konuştu.Gündoğdu,Orduspor’un, Ankara’daki maçında yaşanan olaya da açıklık getiren Gündoğdu, olayın kendisiyle ilgili olmadığını, 7 yaşındaki çocuğu maça alınmayan bir kişinin, çocuğunu protokol tribününe bırakmaya çalışması nedeniyle görevlilerle yaşanan bir tartışma olduğunu ve kendisinin bir Ordulu olarak, hemşehrisinin yaşadığı sorunu öğrenmeye çalıştığını anlattı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika