Hasan Seçme, Eşi Emine Hekim Seçme’nin Doğum Gününü Kutladı

12 Şubat 2018 Pazartesi, 17:10

Ordu DHA muhabirine yaptığı açıklamada,Hasan , eşi Emine hekim seçme doğum gününü Sosyal Paylaşım sitesinde paylaşarak , “Güzeller güzeli canım eşim iyi ki doğmuşşun.İyi günde kötü günde Hep bana katlandın,Güzel yürekli Eşim Nice güzel yıllar dilerim sana içten ve yürekten. İyi ki Rabbim bizi birbirimize nasip etmiş. Allah’ım bizi bir ömür boyu ayırmasın inşallah.

Sevdiğim oldun, güvendiğim oldun, aşkım oldun. Şunu bil ve hiçbir zaman unutma seni çok seviyorum ” dedi. “Özgürce gezmek güzel geliyor. Bu yüzden bütün paramı gezmeye ayırıyorum.Gezmeyi çok sevdiğini vurgulayan Emine Hekim Seçme,, “Bugüne kadar yaklaşık 7 ülke gezdim. Her bulduğum fırsatta bir yerlere kaçıyorum. Bu, benim için vazgeçilmez bir tutku oldu.

Ben çok yeme içme derdinde değilim, gittiğim ülkelerde  Elimden geliği kadar gizli yardım yapmayı seviyorum yardımlar gizli yapılmalıdır dedi .Konakladığım yerlerin rahat olması derdinde de değilim, çok Ucuz yerlerde kalmıyorum Bu, bir sürü insanla tanışma açısından da iyi oluyor, yeni insanlar, yeni kültürler tanıyorum.

Konaklamaya, yemeye içmeye para vermiyorum, bir uçak biletine para veriyorum, ona da ayırdığım bütçe hemen hemen yetiyor. Esas amacım, gezmek, eğlenmek. Çok lüks takılayım modunda hiçbir zaman olmadım.” diye konuştu.Emine Hekim Seçme Sosyal Paylaşım siteside’de  gezdiği Ülkelerden Fotoğraflar  Paylaşarak Takipcileri tarafından’da çok beniler aldıgı Öğrenildi. Bizlerde çiflere bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Ali Yazan Ordu /Dha

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika