HENTBOL YILDIZLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI SONA ERDİ

08 Haziran 2018 Cuma, 23:34

4- 8 Haziran 2018 tarihleri arasında Ordu’da düzenlenen Hentbol Yıldızlar (Kız – Erkek) Türkiye Şampiyonası sona erdi4 gün boyunca Recep Kara spor salonu ve Perşembe Spor salonunda oynanan maçlarla kıyasıya mücadelelere sahne olan Hentbol Yıldızlar Türkiye Şampiyonasında bugün son gündü.

Son maçlarında oynanması ile birlikte derece alan takımların belli olmasının ardından gruplarını ilk dört sırada bitiren takımlar kupalarını aldılar.

224 sporcu 32 idareci olmak üzere toplam 256 kişilik sporcu kafilesi ile başlayan ve 8 kız 8 erkek olmak üzere 12 ilden (Antalya, Ankara, Artvin, Kayseri, İzmir, Adana, Bursa, Elazığ, Rize, Samsun, Karabük, İstanbul) 16 takımın katıldığı Şampiyonada Erkeklerde: 1. İstanbul, 2. Antalya, 3. Bursa, 4. Ankara illeri olurken; Kızlarda ise: 1. Bursa, 2. Artvin, 3. Adana, 4. İse İzmir illeri oldu.

Takımlara kupa ve madalyaları Ordu Vali Yardımcısı Adem Öztürk ve Turgut Subaşı, İl Jandarma Komutanı Jan. Albay Tolunay Başer, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mustafa Genç ve KYK İl Müdürü Fatih Azgı takdim etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika