HİZMETLERİN TAKİPÇİSİ OLABİLMEK İÇİN ADAYIM

11 Ekim 2018 Perşembe, 11:29

Atık Soner Alanlı Korgan/Ordu’nun Korgan İlçesinde Yaşayan şoför esnaflarından Osman Birtek, ‘’Daha güzel, daha yaşanır hizmetlerin mahallemize gelmesini takip edebilmek için Yukarı Kozpınar Mahallesine Muhtar Adayı oluyorum’’ dedi.
Yerel seçimlere 6 aydan az bir zaman kala kimler nereden, hangi partilerden Belediye Başkanı, Muhtarlık seçimleri için kimlerin aday adayı olacağı konuşulurken, Korgan İlçesinde uzun yıllardır servis şoförlüğü yapan evli ve iki çocuk babası Osman Birtek gerek sosyal medyadan gerekse gazetemize yapmış olduğu açıklamasında Yukarı Kozpınar Mahallesine Muhtar Adayı olduğunu açıkladı.

Korgan İlçesinde ilk adaylığını açıklayan Yukarı Kozpınar Mahalle Muhtar Adayı Osman Birtek yapmış olduğu açıklamasında’’ Yukarı Kozpınar Mahalleme muhtar adaylığımı açıklıyorum. Neden aday oldunuz diyorlar. Ben mahalleme yol yapacağım, su getireceğim demiyorum. Mahallemize yapılacak olan yol, su ve diğer hizmetlerin mahallemize gelmesi için takipçisi olacağım. Bu zamana kadar mahallemizde muhtarlık yapan geçmiş muhtarlarımıza yapmış oldukları hizmetlerden dolayı teşekkür ederken, bir Yukarı Kozpınar Mahalleli olarak bende kendimi vatandaşlarıma karşı biraz hizmet yapma konusunda muhtar adayı oldum. Mahalle halkım istediği zaman kolaylıkla gece gündüz demeden bana ulaşabilir’’ dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika