İki Sezon Kupa Çetilli’nin 

04 Mart 2018 Pazar, 20:34

Ali yazan /Gölköy Derneği tarafından geliri 3 kanser hastasına verilmek üzere düzenlenen futbol turnuvasını Çetillispor kazandı.

Gölköy Derneği tarafından enerji hattında çalışırken hayatını kaybedenler için düzenlenen futbol turnuvası tamamlandı. Enerji Sektöründe Hayatlarını Kaybeden Meslek Şehitleri Futbol Turnuvası adı altında düzenlenen turnuvanın final karşılamasında Çetillispor ile Ahmetlispor karşılaştı.

Büyük bir heyecana sahne olan final maçını Çetillisopr 5-2 kazandı. Geliri kanser hastası olan 4, 14 ve 18 yaşındaki 3 hastaya verilecek olan turnuvaya 13 mahalle takımı katılırken 50 kadar da firma sponsor oldu.

Turnuva geleneksel olacak Toplam 348 sporcunun turnuvalarda görev aldığını belirten Gölköy Derneği Başkanı Enver Top, “ Her maçımızı ortalama 500 kişi izledi, final maçımızı ise 1500 seyirci takip etti.

Burada karşılaşmayı izlemek üzere gelen gencimiz var, 80 yaşında amcamız var, hanımlar var. Tek başına hiçbir şey başarılamaz. Birlik ve beraberlik olduktan sonra tek çare bulunamayacak şey ölümdür.

Biz artık alkışlamak istemiyoruz alkışlanmak istiyoruz. Çünkü Gölköylü Şırnak’tan, Almanya’dan kazandığı ile Ordu’ya KDV ödüyor.

Artık Gölköy bunun karşılığını almalı. Bundan sonra burada durmayacak bu turnuvanın arkasını getireceğiz.” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika