İş Adamı Yazan’dan Birlik Ve Kardeşlik İftarı

28 Mayıs 2018 Pazartesi, 22:17

Ali Yazan Ordu/Ordu’nun AltınOrdu İlçesi Durugöl Mahallesinde Oturan işadamı Bayram Yazan, Evinin bahçesimde iftar programı düzenledi. Bir çok Dernek Başkanları,iş adamı, siyasetçi, politikacı, bürokrat ve sanayici ismin katıldığı iftarda konuşan Bayram Yazan, iftar yemeğinden önce alanda iftarını açmak için bulunan vatandaşlar için Kur’an-ı Kerim tilaveti okundu.

“Bu mübarek günde tüm dostları biraraya getirmenin gururunu yaşıyorum. Çok güzel ve huzurlu bir geceydi. Katılan tüm dostlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

AltınOrdu İlçe Belediye Başkanı Engin Tekintaş, birlik ve kardeşlik Ramazan ayının sağlık, dayanışma, kardeşlik, bir araya gelme açısından önemli olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Engin Tekintaş,

” 24 Haziran seçimlerine birlik ve bütünlükleri bozulmadan hep birlikte hazırlanacaklarını kaydeden AltınOrdu İlçe Başkanı Engin Tekintaş,

“Bizlere her zaman yardımcı olan muhtarlarımıza AK Parti ailesi olarak teşekkür ediyorum. Süreç itibari ile sahaya ineceğiz, çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız.

Amacımız AltınOrdu’yu en iyi şekilde temsil etmek, gerek il, gerek genel merkezimizi ve Cumhurbaşkanımızı mahcup etmemek için gece gündüz çalışacağız. Bu günlere bizi ulaştıran Cenabı Allah’a hamdolsun. Allah’ın rahmet ve bereketi üzerinize olsun” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika