İŞ ADAMINDAN HASTA ZİYARETİ

31 Ağustos 2018 Cuma, 19:03

Ali Yazan Gölköy Ordu/Ordu’nun Gölköy Çetilli Mahallesinde oturan Ahmet Yazan’ı ve Esat Yazan’ı evinde ziyaret eden iş adamı Kadir Yazan,ve Ayhan Yazan,ile birlikte hasta yatan iki Amcasınını evine giderek ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerinde bulundu.”Kadir Yazan,ve Ayhan Yazan,ile Çetilli mahallesinde çeşitli ziyaretlerde bulundu.

“Gerçekleştirdiği hasta ziyaretinde hastalar ile tek tek ilgilenen Kadir Yazan, ve Ayhan Yazan, hasta ve yakınları ile sohbet etti.

Amcalarımızın iyi günlerinde de kötü günlerinde de yanındayız. Allah burada yatan hastalara en kısa zamanda şifa vererek sevdikleriyle birlikte olmalarını nasip etsin” dedi.

Hastaların hal hatırını sorarak bir yardıma ihtiyaçları olup olmadığını soran Ayhan Yazan, ve Kadir Yazan,ziyarette yaptığı açıklamada, İş yoğunluğu çalışmalarından fırsat buldukça Gölköy gelip hemşehrilerimizle bir arada olmaya gayret gösteriyoruz. “Kent ve ilçe merkezleri ile kırsal mahallelerdeki vatandaş ve esnafımızın yanı sıra hastanelerde tedavi gören hemşehrilerimizi de ziyaret ediyoruz dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika