İyi Parti Aday Adayları’ndan İlçe Köy Ziyaretleri Düzenledi

10 Mayıs 2018 Perşembe, 18:03

Ali Yazan Ordu/İYİ Parti Ordu Milletvekili Aday adayları İl Başkanlığı ve birimi tarafından düzenlenen programlar çerçevesinde İlçe ve köy ziyaretleri düzenledi.

Gürgentepe-Gölköy-Aydoğan-Aybastı-Kabataş 24 Haziran Genel Seçimleri için çalışmalarına hız veren İyi Parti Ordu İl Teşkilatı, İlde Milletvekilliği için başvuruda bulunan 27 Aday Adaylarını belirli programlar çerçevesinde sahaya indirdi.

 

Ordu Merkez ve ilçelere bağlı tüm köylere belirli bir sayıda Milletvekili Aday adayı grubu ve teşkilat mensupları görevlendiren İl Başkanı Necmettin Şahin,  aday adayları ile halkı buluşturdu.

 

Aday adayları ve Teşkilat mensupları tarafından tüm köylerin gezildiği ziyaretlerde, köy muhtarları ve vatandaşlarla bir araya gelinerek 24 Haziran Seçimleri ile ilgili görüşmelerde bulunup, destek istendi.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan İyi Parti Ordu İl Başkanı Necmettin Şahin, programın Türkiye’ye örnek olacağını söyleyerek, 27 aday adayının, 8 kişilik aday listesi belli olduktan sonra da sahada olacaklarına inandıklarını ifade etti.

 

Şahin, ‘‘Geçtiğimiz hafta sonu gerçekleştirdiğimiz 27 Aday adayımıza her gün ilçe,köy ve esnaf ziyareti programları düzenleyerek bu gün Beş aday adaylarımızı halkımızla bir araya getiriyoruz. Türkiye de belki de bir ilk olacak proje ile hiçbir aday adayımızı boş bırakmıyoruz.

Bu programlar çerçevesinde 27 aday adayımız gruplar halinde Merkeze ve tüm ilçelerimize bağlı köyleri gezerek seçim nabzını saha da halkımızla tutacaktır.

Beş Aday adaylarımız Ayarı Ayrı İlçe teşkilatlarımıza yönelik programlarımız her gün biraz tempoyu arttırarak devam edecektir.’’dedi.

[

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika