İYİ PARTİ İL BAŞKANI DİŞ HEKİMİ ÇİĞDEM ÇELENK KARAKAYA OLDU

30 Eylül 2018 Pazar, 11:36

ALİ YAZAN ORDU/İyi parti Ordu İl Başkanlığı görevine milletvekili aday adayı Diş Hekimi Çiğdem Çelenk Karakaya atandı.

Çelenk, bundan sonra daha çok çalışacaklarını, önümüzdeki yerel seçimlerde Ordu merkezi başta olmak üzere bütün ilçe belediyelerine talip olduklarını açıkladı.İYİ Parti Ordu İl Başkanlığına milletvekili aday adayı Diş Hekimi Çiğdem Çelenk Karakaya atandı.

24 Haziran seçimleri sonrası yeniden yapılanan İYİ Parti’de, istifalar ile boşalan teşkilatlar yenileniyor. Partinin Ordu İl Başkanını belirlemek için başlatılan görüşmeler de sona erdi ve tercihler bayandan yana kullanıldı.Çiğdem Çelenk Karakaya, görevlendirme sonrası İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i ziyaret ettikten sonra Ordu’ya dönerek görevine başladı.

Karakaya,başlattıkları yeniden yapılandırma çalışmaları kapsamında, 54 il başkanının atamasının Genel Başkan Meral Akşener’in takdiri doğrultusunda gerçekleştirildiğini söyledi.İl başkanlığı görevine atanmasıyla ilgili olarak açıklama yapan Karakaya, bu süreçte kendisine destek veren partililere teşekkür etti.

Bundan sonra il yönetimi olarak daha çok çalışacaklarını belirten yeni İl Başkanı Karakaya , “İktidar yürüyüşümüze yerelden genele yürüyerek ulaşmak hedefimizdir. Önümüzdeki yerel seçimlerde Ordu merkezi başta olmak üzere bütün ilçe ve belediyelerine talibiz. Türkiye’nin kaderini değiştirmek, karanlıkları aydınlatmak için geliyoruz.

Çağdaş anlamda belediyeciliği milletimize yaşatmak istiyoruz. Ordu’muzu sözde değil özde çağdaş, yaşanabilir marka şehir yapmak istiyoruz. İYİ Parti Ordu İl Yönetimi olarak bu hedeflere ulaşmak için çalışacağız” dedi.Karakaya 01- ekim 2018 günü saat 13:00 ‘de Ordu İl Başkanlığında devir teslim yapılacaktır denildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika