İYİ Parti İl kongresinde Ziyaretler ilçe ilçe 4 Mart tarihine kadar tamamlanmış olacak

24 Şubat 2018 Cumartesi, 07:40

Ali Yazan Ordu/İlçe kongrelerini tamamlayan İYİ Parti Ordu il teşkilatı, il kongresinin tarihini 4 Mart 2018 Pazar günü olarak belirledi.Kongre öncesi İl Başkanı Tevfik Karabulut,ve Parti yönetimi ile  Birlikte  Gülyalı İyi Parti ilçe Başkanı ve yönetimini ziyaret etti.

İl Kongresine ayrı bir önem veren Kurucu il Başkanı Karabulut, ile İYİ Partililer kongre için çalışmalarına hiz verdi.Ziyaretler kapsamında ilçe teşkilatlarının yanı sıra halkla buluşulacak. Ziyaretler ilçe ilçe 4 Mart tarihine kadar tamamlanmış olacak;”Karabulut,Genel başkanımızın söylemleri ile siyaset yapacağız“Biz kimin ne dediğine ve ne yaptığına bakmadan genel başkanımızın söylemleriyle, partimizin kucaklayıcı ilkeleriyle siyaset yapacağız ve önümüze bakacağız” diyen Başkan Karabulut açıklamasını şöyle sürdürdü: “Genel başkanımız Sayın Meral Akşener hanımefendi diyor ki ,İYİ Parti bir kardeşlik hareketidir.

İYİ Parti bir kucaklama hareketidir. Nefretin, bağrışmanın hüküm sürdüğü kara bulutları dağıtmak için buradayız. Senin dilin ne demedik, senin inancın ne diye sormadık. “Ne olursan gel” diyen Mevlana misali toplumun her kesimine kucak açtık. Sizlere düşen görev il il, ilçe ilçe, mahalle mahalle bu kucaklaşmayı yurdun dört bir köşesinde sağlamak olacaktır ;”dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika