“İYİ Parti Ordu’da Akşener seferberliği İmzalarımızla tarih yazmak için buradayız”

04 Mayıs 2018 Cuma, 21:29

Ali Yazan Ordu/İYİ Parti Ordu İl Başkanı Necmettin Şahin, 4-9 Mayıs arasındaki imza kampanyasının Ordu ayağının startını verirken, “İmzalarımızla tarih yazmak için buradayız.

İmzalarımızı umutla heyecanla onurla atacağız. Ordu yine Ordulular tarihi yerini alacaktır” dedi. Şahin, Seçimlere girmesi yönünde bir engeli bulunmayan İYİ Parti’de Lider Akşener’in Cumhurbaşkanı adayı olabilmesi için 4-9 Mayıs arasında 100 bin imza toplaması gerekiyor.

Ülke genelinde süreç resmi olarak başlarken Akşener’e yaklaşık 123500 bin imza verildiği aktarıldı.Ayrıca İYİ Parti Ordu İl Teşkilatı, kentte yürütülecek kampanyanın ilanını yaptı.

İl Başkanı Necmettin Şahin, il yönetim kurulu üyeleri, ilçe başkanı şenol pazar,ve yönetimi milletvekili aday adaylarının katıldığı basın açıklamasına öte yandan“Süreç bugün sabah 08:00’de başladı.

9 Mayıs Çarşamba günü akşam 20:00’ye kadar sürecek. Sabah 08:00 akşam 20:00 mesai saatleri ve Cumartesi ile Pazar açık. Sadece nüfus cüzdanlarıyla ikametlerinin bağlı oldukları ilçe seçim kurullarına gitmeleri yeterli.

Bize gelen bilgiye göre Türkiye genelinde 123500 bin imza toplanmış. Ordu’da şu an elimize ulaşan bir rakam yok ama ilk gün “hedefimiz iller bazinda Türkiye ortalamasının üzerine çıkmıştır.”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika