İYİ PARTİ’LİLERDEN ÜNYE’DE ESNAF ZİYARETİ

07 Haziran 2018 Perşembe, 19:14

Ali Yazan Ordu/İYİ Parti Milletvekili adayları seçim çalışmalarını sürdürüyor. Adaylardan Yener Yıldırım, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek, dert dinledi, partisinin projelerini anlatıp, destek istedi.


İYİ Parti Milletvekili adayları 24 Haziran’da yapılacak seçimlere yönelik çalışmalarını sürdürüyor.
Bu kapsamda partinin birinci sıra Milletvekili adayı Yener Yıldırım, Ünye ilçesinde farklı bölgelerde yer alan esnafı ziyaret ederek, vatandaşlarla bir araya geldi.

Yıldırım, “Siyaset yapmak hiç üslubumuz değildir. Bugüne kadar da hiçbir zaman bu tür ortamlarda siyaset yapmadık, bugünde yapmayacağım.

Burada bizi buluşturanlara teşekkür ediyorum. İYİ Parti Milletvekili adayı Yener Yıldırım, İyi partisinin yöneticileri ve milletvekili adayları ile birlikte Ünye İlçesi’nde konuşan Yıldırım, “Biz iktidara geliyoruz. İnsanlar bizleri görerek, korkuyu üzerlerinden attı” dedi.


Yıldırım, şunları söyledi: “Sizler de gayret ederseniz, bunu başaracağımıza inanıyoruz. Biz iktidara geliyoruz. Cumhurbaşkanlığını alarak iktidara geliyoruz. Eğer Cumhurbaşkanlığını alamayacaksak, hayırlı hizmet veremeyeceksek Allah bana orayı nasip etmesin.

Biz şahsımız için çıkmadık bu yola. Biz ülkemizin, çocuklarımızın geleceği için çıktık. Eğer bunu başarabileceksek Allah bizlere nasip etsin.

İnşallah iyi yoldayız. Cesaret gösterdik ve insanlar bizi görerek korkuyu üstünden attı. Baskılara rağmen korkulara rağmen illerde müthiş mitingler yapıyoruz. Milletin desteği ile iktidara geleceğiz ve ülkenin çığ gibi büyüyen sorunlarını çözeceğiz. Ordu’da, Türkiye’de her alanda iyi olacak”

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika