İYİLER ORDU ‘DA DURMAK YOK YOLA DEVAM DEDİ

13 Mayıs 2018 Pazar, 19:32

Atik Soner Alanlı Korgan Ordu/24 Haziran’da yapılacak olan seçimler için İYİ Parti’den aday adayı olan Teyfik Karabulut, Çiğdem Karakaya ve Ordunun en genç milletvekili adayı 25 yaşındaki Barış Candan Korgan ilçe teşkilatını ziyaret ederek ilçenin sorunları hakkında ilce başkanı Metin Batırlık tan bilgi aldılar.

 

İYİ Parti Ordu Milletvekili Aday Adayları ilçe gezilerine devam ediyor. Korgan ilçesini ziyaret eden millet vekili aday adaylarından eski il başkanı Teyfik Karabulut, Dr. Çiğdem Karakaya ve Ordunun en genç milletvekili aday adayı olan Barış Candan, Korgan ilçesini ziyaret ederek ilçe başkanı Metin Batırlık ve yönetim kurulu üyelerinden ilçenin sorunları konusunda bilgi aldılar. Ziyaret sırasında bir konuşma yapan İYİ Parti İlçe Başkanı Metin Batırlık “Bu seçimlerin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum.

 

Ülkemiz şuan zor günler yaşıyor. İnşallah bu seçimler ülkemiz için hayırlı olacaktır” dedi. İYİ Parti Ordu Milletvekili Aday adayı Teyfik Karabulut ta yaptığı açıklamada ” 24 Haziran da yapılacak olan seçimlerde iyi bir çalışma yaparak, Ordu ilimizi ve ilçelerini karış karış gezerek vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde dinleyeceğiz. Biz makam için değil, halkımıza hizmet için bu yola çıkıyoruz” dedi.
Milletvekili aday adaylarının Korgan ilçe teşkilatını ziyaretinde ilçe başkanı Metin Batırlık ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika