Karabulut Kumru İlçe Başkanı’na İyi Parti Rozetini Taktı

15 Ocak 2018 Pazartesi, 21:32

Ali Yazan Ordu/Ordu İyi Parti kurucu İl başkanı kamuoyunda yakından tanıdığı Av. Tevfik Karabulut.Türkiye’nin geleceğine ve idaresine damga vurmak istediklerini belirterek, siyaseti çıkarları için değil, ülkesine hizmet için yapan kişilerle Ordu teşkilatını oluşturacaklarını söyledi.Karabulut Ordu İyi Parti İl Binasında İyi Parti Kumru İlçe Başkanı Murat Ankara’ya Parti Rozeti takıldı ve birlik ve beraberlik mesajı verildi.

Ordu’da Meral Akşener öncülüğünde kurulan İYİ Parti’de il başkanının belirlenmesinin ardından ilçe başkanı da belli oldu.Murat Ankara’nın açıklaması şöyle:”Siyasette başarı tek başına olmaz, olamaz. Tüm arkadaşlarla hep birlikte takım ruhu ile partimizin Kumru’da başarılı olabilmesi için gece gündüz durmadan çalışacağız.

Kumru’da ulaşılmadık vatandaş, çalınmadık kapı bırakmayacağız. Öncelikle partimizin il yönetimi teşekkül edecektir. Akabinde ilçe teşkilatı başkanları belirlenip, ilçe yönetimleri oluşturulacaktır. Sonrasında ise partimizde üye kayıtları başlayacaktır. Olası bir erken seçime hazırlıklı olabilmek için hızlı bir şekilde kongre süreçlerini tamamlayacağız. Hedefimiz ilk yerel seçimlerde Kumru’nun tüm ilçelerinde belediyelerde İyi belediyeler, İlk genel seçimlerde ise kentimizde partimizi birinci parti yapmaktır. Her Kumrulu vatandaşımızın ‘İyi’ olması için, yılmadan, yıkılmadan, bıkmadan, usanmadan tüm gücümüzle çalışacağız”dedi.

MURAT ANKARA kimdir?
Ordu’nun Kumru doğumlu Murat Ankara, ilkokulu Güneycik ilköğretim okulunda tamamlamış, ortaokul ilçe merkez M.Akif Ersoy ilköğretim okulunda, Lise öğrenimini de Ünye Lisesi(Yabancı Dil Ağırlıklı Lise)’nin Yabancı dil bölümünde tamamlamıştır.

Akabinde Denizcilik sektörüne yönelip aktif çalışmayı düşündüğünden, Amatör Denizci,Gemi Adamı belgeleri için sınavlardan başarıyla geçerek, Thomas Cook,First Choice, Cosmos ve Explore adlı İngiliz firmalarıyla Turizm kenti Bodrum, da işe başlayıp bu firmalarda müşteri ve personel sorumlusu olarak Yat kullanmaya başladı.Araya askerlik vazifesi girmiş olup döndüğünde 2008 yılında İnternational Cruise Company(Uluslararası seyahat şirketi) -Quality Cruise Service inc.CSM Gmbh şirketlerinin Uluslararası Seyahat gemilerinde Gastronomi dalında çalışmaya başladı.Bu şirket de çalışırken eşi ile tanıştı, 2013 yılında memlekete dönüş yapıp aynı yılın 28 Eylülünde Evlendi ve Bir çocuk babasıdır.Annesiyle birlikte Güneycik mahallesinde ikamet etmekte.İyi derecede İngilizce ve yeterince Almanca dilleri bilmektedir.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika