“Karayanız Her Gecen Gün Başarıya İmza Atıyor “

10 Kasım 2017 Cuma, 13:35

Ordu’da yaşamını sürdüren Nurşen Karayanız Son dönemin ilgiyle takip edilen isimiyle Gündem olan Yazar Nurşen Karayanız bir başarıya daha imza attı. Güzel Ordu Kültür ve Sanat Derneği tarafından organize edilen hikaye yarışmasında üçüncülük ödülüne layık görülen Karayanız, ödülünü aldı.

Genç yazara ödülünü, yarışmanın sponsorlarından ve eğitim dünyasında tanınan Açı Koleji Yönetim Kurulu Başkanı İlhan Şahin takdim etti.Son dönemde katıldığı söyleşi programlarıyla da okurlar tarafından takip edilen Ordulu yazar, önüne çıkan engellere rağmen yazma ve üretme yolunda emin adımlarla yürüdüğünü belirtti. Karayanız, yazmanın adını aşk olarak nitelendirdi.

Basınla paylaşılan yazılı açıklamada şu ifadelere yer verildi.Karayanız İstanbul’da düzenlenen 1.Güzel Ordu Kültür Sanat Ödülleri gecesinde Öykü dalında birinci olan “Hasat” adlı öyküsüyle Gökçen Yılmazlı, ikinci olan “Arnavut Güzeli Kaldırımlar” adlı öyküsüyle Adilcan Güreşçi, üçüncü olan “Bir Eylül Karası” isimli öyküsüyle ödülümü aldım. Ordu’da devam eden Yazar Nurşen Karayanız, kente bir ödül sunmuş olmanın mutluğunu yaşadı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika