Kaymakam Kaldırım’a Veda Yemeği

14 Eylül 2018 Cuma, 23:03

ALİ YAZAN GÖLKÖY /ORDU /Ordu’nun Gölköy İlçe Kaymakam’ı Tuncay Kaldırım’ın tayını’nın İçişleri Bakanlığı’nın Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Eskişehir Han İlçesine çıkması üzerine Gölköy Kaymakamlığı tarafından onuruna veda yemeği düzenlendi.

Düzenlenen vede yemeğine çok sayıda mahalle muhtarları ile kurum amirleri ve vatandaşlar katıldı.”Yaklaşık iki yıldır Gölköy Kaymakamlığındaki normal görev süresi sona ermesi sebebiyle Eskişehir Han İlçe Kaymakamlığına tayını çıktı.

Gölköy ilçesinde Tonbişbey  Canlı Alabalık Restoranda düzenlenen yemekte konuşan Kaldırım, ilçede iki yıl görev yaptığını ve Gölköy’den güzel anılarla ayrılacağını söyledi.

Kaldırım, mesai arkadaşlarının destekleriyle ilçeye hizmet etmeye çalıştığını aktararak, “Gölköy, gönlümde daima özel bir yer işgal edecektir.

Tüm Gölköylü hemşehrilerime, beraber çalıştığım mesai arkadaşlarıma, tüm kamu personeline, mahalli idare yetkililerine, Gölköy’ün daha da ilerlemesine katkıda bulunan sivil toplum kuruluşlarına ve Gölköy halkına ‘Allah’a ısmarladık’ diyorum.

Sizleri ve Gölköy’ü unutmayacağım.” dedi.Kaldırım,Gölköylü vatandaşlarımıza hizmet etmek amacıyla devletimizin tüm imkanlarını seferber etmeye gayret ettim.

Vatandaşlarımız arasında herhangi bir ayrımı yapmaksızın herkese eşit mesafede olmaya çaba gösterdim.

Kaymakamlık makamını halka açık tutmaya, kaymakamlık makamını halkın makamı yapmaya var gücümle çalıştım. Kimseyi dışlamadım, kimseyi ötelemedim.

Kapıma gelen herkesi makama alıp derdini dinledim; sorunlarına çözüm üretmeye, dertlerine deva olmaya, yaralarına merhem olmaya çalıştım.

Benden yana herkese hakkım helal olsun. Kalbini kırdığım, hakkına girdiğim vatandaşlarımız varsa haklarını helal etmelerini isterim dedi.

“Gölköy Milli Eğitim Müdürü Nihat Öztürk, Düzenlenen vede yemeği Proğram sonrası Kendi yaptığı tabloyu Gölköy İlçe Kaymakam’ı Tuncay Kaldırım’a hediye etti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika