KILIÇ ŞAHİNCİLİ “MAHALLEMİZİ SEVİYORUM HİZMET İÇİN ADAYIM”

22 Temmuz 2018 Pazar, 08:49

ALİ YAZAN ORDU/Ordu’nun AltınOrdu ilçesi Şahincili Mahallesinden Muhtar Adaylığını açıklayan Salih Kılıç” Mahalleme Hizmet için Adayım” dedi. 2019 yerel seçimlerine AltınOrdu Şahincili mahallesi muhtar adayları adaylıklarını art arda açıklıyor.

Maaş için değil halka samimiyetle hizmet için aday olduğunu belirten Salih Kılıç, seçildiği takdirde Bütün mahallelilerimizin bilgilerini, hangi evde yardıma muhtaç vatandaşlarımız veyahut hasta var ise bilgisayar sistemine taşıyacağım. Tüm ailelerimize çıkan herhangi bir devlet desteklemesini, çıkan bir takım önemli kanunları ve bilgilendirmeleri telefonlarına tek mesajla duyuracağım ve muhtarlıkla olan gerekli işlemleri konusunda üzerime düşeni özveri ile yapacağım. Benim amacım Şahincili ilçemizin güzide Mahallemiz için taş üstüne taş koymak” ifadelerini kullandı.

Salih Kılıç ,Devlet kurumlarıyla olsun STK ve Belediye ile ilgili diyologlarıyla olsun mahallemize en güzel hizmet akışının sağlanması için çaba sarf edeceğini belirterek ”Dayının Karşısına aday mı çıkıyorsun” diyenlere ise ”Bu bir hizmet yarışıdır, Artık Şahincili mahallesinde bazı şeyler değişmesi gerek, Bu bir hizmet yarışıdır, ”bir mahalle muhtarı nasıl hizmet yapar?” Sorusunun cevabı için Mahalle halkım bana 1 dönem fırsat versin” şeklinde cevap verdi.
Şahincili Mahallesi muhtar adayı olan Salih Kılıç,haber sitemize yaptığı açıklamada: “Uzun yıllardır Şahincili mahallesinde oturmaktayım. Buranın sıkıntılarını biliyorum. Mahalle halkımızın büyük çoğunluğu beni tanıyor. Mahalle sakinlerimizin talebi doğrultusunda, onların teşvikiyle ve bilgi ve tecrübeme güvenerek bu yola çıktım. Bu işler gönül işi, bizde bu hassasiyetle Allah’ın rızasını almak için mahalle halkı ve idari amirlerimiz ile işbirliği ve istişare içinde hizmet edeceğiz. Hep beraber mahallemizi örnek mahalle yapacağız. Vatandaşımızın iyi gününde kötü gününde hep yanlarında olmaya çalıştık, bundan sonrada hep yanlarında olacağız. Halkımızın içindeyiz. Herkese kapımız ve 05368810039 numaralı telefonumuz her zaman açık. Bizi tanıyan tanımayan mahalle sakinlerimizin destek ve dualarını bekliyoruz” diye konuştu.
Şahincili Mahallesi Muhtar Adayı Salih Kılıç kimdir?
1970 Ordu doğumlu. Çeşitli Sivil Toplum Örgütlerinde Görev Aldı. AltınOrdu İlçesinde Kendisi Esnaf olan Yaklaşık 5 Yıldır AltınOrdu’da Otogar Restaurantı işletmekdedir.Evli ve 3 Çocuk Babası.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika