KORGAN BELEDİYE SPOR İLK MAÇI 3 PUANI KAPTI

12 Kasım 2017 Pazar, 22:42

ATİK-SONER ALANLI KORGAN/Ordu’nun Korgan İlçesinde oynanan 1. Amatör küme maçlarında ilk maçı kendi sahasında oynayan Korgan Belediyespor 3 puan aldı ve taraftarlarını umutlandırdı.


İlçede Sezonun ilk maçını kendi sahasında Ordu Kirazliman sporla oynayan Korgan Belediyespor rakibini 3-1 yenerek ilk maçında 3 puanın sahibi oldu.


İlçe Stadyumunda oynanan maç Korgan Belediyespor taraftarları beğeniyle ayakta izlerken, Korgan Belediyespor Başkanı Ahmet Şahin ‘ de yaptığı açıklamasında ” Her Yıl kaybettiğimiz şampiyonluğu inşallah bu sene başarılı bir şekilde kazanarak takımımızı şampiyon olarak göreceğimizi umuyoruz.

Bu sene kadromuz’da daha iyi genç Sporcularımız bu yılda Kadromuz çok iyi ve takım arkadaşlarımız uyum içindeler” dedi. Korgan Belediyespor taraftarı da yaptıkları açıklamalarında ”Korgan Belediyespor çok güzel top oynuyor. İnşallah Korgan Belediye sporumuz şampiyon olur. Biz Korganlı taraftar olarak takımımıza maddi manevi destek olmak için her maça giderek destek vermeliyiz”dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika