KUAFÖR NARİN BAŞARIDAN BAŞARIYA KOŞUYOR

22 Mart 2018 Perşembe, 12:28

Atik Soner/ Alanlı Korgan /Ordu/Ordu’nu Korgan İlçesi’nde  Kuaför’lük yapan Narin Mert Türban Tasarımı ile başarıdan başarıya koşuyor.

Geçtiğimiz aylarda İstanbul’da Türkiye Kuaförler Odasınca düzenlenen Türban Tasarımı bölümünde Türkiye 1. cisi olan Korganlı Bayan Kuaför Narin Mert başarılarına bir yenisi daha eklendi.

Dün akşam Ordu Berberler ve Kuaförler Odasınca Teks Otelde Türban Tasarımı ile bir seminer veren, eğitmen Kuaför Narin Mert buraya katılan bayan kuaförlere uygulamalı olarak bir seminer verdi. Kuaför Narin Mert büyük alkış eşliğinde sahneye gelirken, seminere katılan kuaförlere uygulamalı olarak anlatım yaptı.

Düzenlenen seminere Giresun ve Ordu ilçelerinden çok sayıda kuaför bayan izleyici olarak katılırken, kuaför Narin Mert yaptığı açıklamada ” Türkiyenin birçok ilinde yarışma ve seminerlere Eğitmen olarak katılıyorum. Yapmış olduğum Türban Tasarımları ile Ordu ilimizi ve Korgan ilçemizi en iyi şekilde temsil etmeye çalışıyorum. Bu başarıyı Korgan halkım ve aileme borçluyum. İnşallah bundan sonra da Ordu ilimizi ve Korgan ilçemizi Türkiye genelinde en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceğim” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika