“MAHALLEMİZ FATSA’NIN GÖZBEBEĞİ OLACAKTIR”

06 Kasım 2018 Salı, 20:00

Ali Yazan Fatsa -Ordu/Ordu’nun Fatsa Şerefiye Mahallesi’nde yaşayan Gülhan Bağana , 2019 yılı Mart ayında yapılması planlanan yerel seçimlerde muhtar adaylığını şimdi den açıkladı. Bağana, bir bayan olarak bu göreve talip olduğunu ve muhtar seçilmesi halinde mahallerinde bir çok projeye imza atacağını söyledi. Gülhan Bağana,Mahallesine güzel hizmetler yapmak için aday olduğunu anlatan Gülhan Bağana,? Mahalle ve ilçede herkes birbirini yakından tanır. Çevremin muhtar adayı olmam için bana çok ısrar etti. Herkese güveniyorum. Muhtarlığı kazanacağımı ümit ediyorum” dedi.
“MAHALLEMİZ FATSA’NIN GÖZBEBEĞİ OLACAKTIR”

Mahallenin 2 muhtar adayından biri olduğunu belirten Gülhan Bağana, kadınların yerel yönetimlerde söz sahibi olması için yapılan çalışmalardan etkilendiğini ve doğup büyüdüğü mahalleye muhtar adayı olmaya karar verdiğini söyledi. Yapılması gereken çok iş olduğunu dile getiren Gülhan Bağana, şöyle dedi: Şerefiye mahallesine muhtar adaylığımı açıklıyorum kamuoyuna saygıyla duyurulur” şeklinde konuştu. Gülhan Bağana,evli ve 2 çocuk annesi.
“KADINLARIMIZIN VE ERKEKLERİMİZİN OYLARINA TALİBİM”
Mahalle sakinlerinden kadın muhtar adayına büyük ilgi.”Her şeyi erkekler yapacak diye bir şey yok. Ama bizim milletimize göre her şeyi erkekler yapıyor. Her şeyi onlar başarıyor. Kadınlar bence çok daha iyi başarır. Bunun örnekleri var. Kadın milletvekillerimiz var. Başbakan bile oldu. Bence köyümüzün muhtarı bir kadın olsa çok daha iyi başarır. Mahalle sakinlerinin yüzde doksanı destekliyorum” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika