Mesudiye Kredi Yurtlar Kurumumuz Bu Yıl Öğrenci Alımına Devam Ediyor

17 Temmuz 2018 Salı, 21:06

Müjde  Mesudiye Kredi Yurtlar Kurumumuz bu yıl öğrenci alımına devam ediyor. Milletvekillerimizi ziyarette bulunduk.Başta Op.Dok.Şenel Yediyıldız olmak üzere Sn Ergun Taşçı ve Metin Gündoğdu vekillerimizin konu ile ilgili yakın takipleri sonuç verdi.
Bu yıl Mesudiye Meslek Yüksek Okuluna öğrenci tercihleri yapılacak;ardından yurtkura yerleştirmeler tamamlanana kadar yurt (yurtkur)kapatılmayacak.

Bizlere düşen görev bu yıl Mesudiye MYO bölümlerine öğrenci tercih ettirmek İçin top yekün seferber olmamız lazım.Mesudiye Yurtkur,a (yurda)35 öğrenci kaydı aldığımızda yurt kapanmayarak yoluna devam edecektir.Önümüzdeki yıl 2 bölüm daha eklendiğinde sorun tamamen ortadan kalkacaktır.

KAYNAK:MESUDİYE GAZETESİ

Yorum

  1. Namık Kemal Tuncer

    19 Temmuz 2018 at 07:38

    BELEDİYE BAŞKANI İSA GÜL’ÜN ÇABALARI SONUCU, YÜKSEKOKULL’UN VE YURTUN SORUNLARI KURULTAYA TAŞINARAK UZUN UZUN DETAYLARIYLA KONUŞULDU.
    ORDU MİLLETVEKİLLERİNİNDE KURULTAYA KATILMALARI, KONU İLE YAKINDAN İLGİLENDİKLERİ GÖRÜLDÜ.KISA BİR ZAMAN İÇİNDEDE İSTENİLEN HİZMET ALINARAK GEREKLİ İŞLEMLERİN YAPILDIĞINI GÖRMEKTEN, MESUDİYELİLER OLARAK ÇOK MUTLU OLDUK.
    EMEĞİ GEÇENLERE ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika