MHP’ DE TEKRAR OSMAN AKSOY GÖREVE GETİRİLDİ

01 Mayıs 2017 Pazartesi, 22:14

Milliyetçi Hareket Partisi ilçelerde kongrelerine devam ediyor. Korgan ilçesinde 12. cisi yapılan kongrede 1976 dan 1980 ihtilalına kadar ve daha sonra 1999-2012 sonuna kadar ilçe başkanlığı yapan Hacı Osman AKSOY yeniden katıldığı tek liste ile girdiği kongrede başkan seçildi.                                                                              

1976 Yıllarında Milliyetçi Hareket Partisi ilçe Başkanlığı yapan gerek o yıllarda gerekse 1999-2012 yıllarında MHP ilçe başkanlığı görevindeyken başarılı hizmetlere imza atan MHP Korgan İlçe Başkanı Hacı Osman AKSOY geçtiğimiz günlerde atama ile ilçe başkanlığına getirilmişti. Bugün 12. ci genel kongreye tek liste ile giren eski başkan Hacı Osman AKSOY katılan üyelerin oylarının tamamını alarak yeniden başkan seçildi. 1999-2012 Yılları arasında ilçe başkanlığı görevindeyken, Korgan Tepealan, Çayırkent, Çamlı ve Çiftlik Mahalle yolarının alt yapılarının yapılması ve daha sonra dönemin Ulaştırma Bakanlığı tarafından bu yolların asfalt yapılması ile ayrıca şuan Korgan Niksar bağlantı yolunun 2011 yılında gündeme getirerek yine dönemin ulaştırma Bakanlığı tarafından etüt proje ihalesinin yapılması gibi birçok hizmetlere imza atan MHP İlçe Başkanı Osman AKSOY yaptığı konuşmasında ‘’ Ben Korgan ilçemizi çok seviyorum. Bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonrada Korgan İlçemize hizmet edebilmek için çalışmalarımızı sürdüreceğim. Bugün yapmış olduğumuz kongremize bizzat katılarak bizleri onurlandıran başta MHP İl Başkanımız Köksal YILMAZ, MHP il Başkan Yardımcımız Tahir Şükrü ALTAŞ, İl Disiplin Kurulu Başkanı Birol TOKAT, MHP İl Genel Sekreterimiz Metin KILIÇARSLAN, Kumru MHP İlçe Başkanımıza, üyelerimize, dava arkadaşlarımıza ve bugün açık öğretim sınavları olduğu için kongremize katılamayarak çiçek ve mesaj göndererek bizleri kutlayan Korgan Belediye Başkanımız Tuncay KİRAZ e daha önceden bugün için il dışında bir programı katılan AK Parti İlçe Başkanımız Eyüp KARABAYRAK Beylere de ayrı ayrı teşekkür ediyorum’’ dedi.
12.cisi Yapılan MHP Korgan İlçe Kongresi ile birlikte Hacı Osman AKSOY ilçe başkanı seçilirken Yüksel DERE, Salih DİKBASAN, recep Ali KÜÇÜK, Adem SARGUT, Ahmet TOPAL, Mustafa Kemal AKSOY (Osman oğlu), İsmail ESKİ, Ferhat YILMAZ, Mustafa Kemal AKSOY(Mustafa oğlu), Nuri UZLUK, Yusuf YALÇIN, Faruk UÇARMAK, Mustafa PARTAL ve Abdurrahman BEY gibi isimler de yönetim kuruluna seçildi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika