“MİSAFİR” İsimli Tiyatro Oyunu Ordu Mali Müşavirler Odası Üyeleri İçin Oynadı

30 Kasım 2017 Perşembe, 13:52

Ali Yazan Ordu/Ordu Büyükşehir Belediyesi Karadeniz Tiyatrosu, “MİSAFİR” isimli tiyatro oyunu Ordu Mali Müşavirler Odası üyeleri için oynadı. Oyuna meslek mensupları oldukça yoğun bir ilgi gösterdi. Oyunu Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş, Onursal Oda Başkanı Ertuğrul Yüksel,

Başkan Yardımcısı Ercan Yurttaş, Oda Sekreteri Mehmet Ender Sönmez, Oda Saymanı Orhan Murat Gür, Ordu Defterdarı Kemalettin Işık, SGK İl Müdürü Mehmet Yaşar Günay, meslek mensupları, stajyerler, muhasebe çalışanları ve aileleri izledi.

Oyunu izleyen Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır BAŞ, Oyuncuları tebrik ederek meslek mensupları adına oyunculara bir çiçek taktim etti.

Ordu Mali Müşavirler Odası Başkanı Bahadır Baş; ‘‘Bu oyunda gurbetçilerimizi gerek ülkemizde, gerekse yabancı ülkelerde yaşadıkları sorunları bir misafir gibi yaşamalarını bize çok güzel aktardılar. Gerek güldük, gerek üzüldük. Bu geçişi çok güzel sağladılar. Arkadaşlarımızı tebrik ediyor ve teşekkür ediyorum. Bizi yalnız bırakmayan sayın Defterdarımıza, SGK İl Müdürümüze, Onursal Oda Başkanımıza, değerli meslektaşlarımıza, stajyerlerimize ve muhasebe çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bu salonlar sizlerin katkılarıyla doluyor. Biz bir aileyiz. ‘’dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ordu haberleri ordu haber ordu haberleri fatsa haberleri fatsa son dakika fatsa son dakika